Novinky
22.10.2020
Běžný provoz obnoven
Od 3.12. prodejna otevřena v běžném rozsahu s omezením max. 5 zákazníků v prodejně. Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 2.... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání pokračuje
Od 3.12. do 11.12. knihy po 1 Kč. Na počátku k dispozici cca 1000 titulů. Knihy jsou v bednách na chodbě, v přízemí i patře a v případě dobrého počasí... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 17.12.2020. Uzávěrka objednávek 13.12. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Ájurvéda - umění bytí - DVD

Ájurvéda - umění bytí - DVD

režisér, sám indicko-francouzského původu, putuje po celé Indii s několika ájurvédskými lékaři a přibližuje jejich metody (vydání Pandora film 2009)

Po úspěšném DVD ”Co My Jen Víme ?!”, které se probojovalo na první příčkunašich bestsellerů vychází další DVD s cenou pod 50 Kč - tedy nemnoho převyšu... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 18 ks
Doporučená cena:
49,00 Kč
46,00 Kč
38,02 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:DV017
Nakladatel:Pandora film
Aura:3:3:3
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Po úspěšném DVD ”Co My Jen Víme ?!”, které se probojovalo na první příčkunašich bestsellerů vychází další DVD s cenou pod 50 Kč - tedy nemnoho převyšujícívýrobní a distribuční náklady. Autor a režisér v jedné osobě: Pan Nalin, 102 minut,český dabing.

Ájurvéda, jež se ze své kolébky Indie rozšířila do Egypta, Řecka, Říma, Tibetu aČíny, je pravděpodobně nejstarším a nejdéle praktikovaným holistickým léčebnýmsystémem na světě, je cestou k dosažení větší rovnováhy duševního i fyzickéhozdraví.

V dokukmentu Ájurvéda – Umění bytí režisér Pan Nalin, sám indicko-francouz-ského původu, putuje po celé Indii s několika indickými léčiteli praktikujícími tutoléčebnou metodu a sleduje je, jak s ohromujícími úspěchy aplikují tyto starodávnédoktríny. Tito léčitelé své pacienty vyšetřují tak, že jejich těla pokrývají zvláštnímbahnem, aby odhalili jejich neduhy.

Ájurvéda však není o měřitelném úspěchu jistých starodávných léčebných me-tod. Poodkrývá nám záhady lidského ducha i těla ve světle ájurvédy: každá nemocje způsobena nerovnováhou životních energií lidské bytosti. A každou nemoc lzeproto vyléčit navrácením a udržením této rovnováhy.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz