1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. duchovní beletrie
  5. Bach Richard: Jak zhypnotizovat Marii

Bach Richard: Jak zhypnotizovat Marii

Názorné, čtivé, úžasné! Svět je tvořen našimi sugescemi, tedy tvrzeními, která přijmeme, a která nás postupně "hypnotizují". ( 131 str. V5) (vydání Argo 2010)

Knihy Richarda Bacha mi byly vždy milé. Nenásilné a srozumitelné objasňování, jak je (by mohl být) svět utvářen. Je nám připomínáno, jak každou přijat... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
179,00 Kč
166,00 Kč
150,91 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AG106-E3šeV5-864
EAN kód:9788025702864
Nakladatel:Argo
Autor:Ba
Aura:5:5:5
Barva:še
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Knihy Richarda Bacha mi byly vždy milé. Nenásilné a srozumitelné objasňování, jak je (by mohl být) svět utvářen. Je nám připomínáno, jak každou přijatoumyšlenkou zpětně ovlivňujeme skutečnost. Dovíme se o „paralelních vesmírech,které existují současně, a kde se události vyvíjí jinak, protože některá z bytostíudělala jiné svobodné rozhodnutí než ve vesmíru jiném.

To si ale nebudeme tolik uvědomovat, protože budeme vtaženi do děje, a hlubšífilosofie k nám přijde spíše mimochodem. Nevyhneme se samozřejmě Bachovuvelikému tématu – lásce k létání – létání hlavně bez přístrojů a často také bezpředem stanoveného cíle.

Do děje nenásilně zapadne i další velké téma knihy – hypnóza a to jak hypnózaspíše divadelní (velké představení), tak téměř nevědomá samohypnóza (či autohypnóza), které se dobrovolně podrobujeme sami a přijímáním různých předpokladů do svého vědomí postupně ovlivňujeme sebe a následně i realitu kolem.

Mně osobně je autorovo pojetí skutečnosti velmi blízké, a myslím, že v mnohém(a nejenom v této knize) bych mu dal zapravdu. A to dokonce i v té opravdové,nejskutečnější realitě...
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz