Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Bachovy květové esence - 40 lahviček po 20 ml

Bachovy květové esence - 40 lahviček po 20 ml

set bachových esencí v koženém pouzdru

Co jsou bachovy květové esence?Když máme dobrou náladu a jsme šťastni, cítíme vnitřní uspokojení. Radujeme se ze svého elánu a zdraví a dostává se nám... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
10 000,00 Kč
9 300,00 Kč
8 086,96 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AH090
Aura:3:3:3
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Co jsou bachovy květové esence?

Když máme dobrou náladu a jsme šťastni, cítíme vnitřní uspokojení. Radujeme se ze svého elánu a zdraví a dostává se nám darů života, které rádi zase předáváme svým bližním, rodinně či přátelům.

Jindy ovšem narážíme na nejrůznější životní problémy a v nepříjemných chvílích, kdy jsme ztratili rovnováhu, nám mohou výrazně prospět Bachovy květové esence.

Poprvé se objevily v roce 1930 jako výsledek dlouholeté práce známého britského lékaře-homeopata, dr. Edwarda Bacha. Tvoří je soubor 38 květových extraktů, subtilně korespondujících s celou škálou všednodenních citových konfliktů. Tyto dnes již slavné Bachovy esence velmi brzy prokázaly, že mohou mít pro člověka nedocenitelný význam.

Bachovy esence lze používat jednotlivě, anebo je míchat.

Jsou přirozeného původu a naprosto bezpečné. Užívat je může celá rodina. Bez obav je lze brát i v období těhotenství. Vhodné jsou dokonce pro domácí zvířata či pokojové rostliny. Protože působí na velmi jemné úrovni, nemají Bachovy esence žádné vedlejší účinky. Nelze se jimi předávkovat ani si na ně vytvořit škodlivý návyk.

Při výběru esencí vám pomohou knihy, které jsou k tomuto tématu k dispozici, kde samozřejmě najdete i další informace ohledně užívání a dalších souvislostí. Za jiné mohu jmenovat např. knihu M. Scheffer: Bachova květová terapie (objednací kód PG39).

Zvláštní přípravky

RESCUE REMEDY - Krizová esence - Směs pěti květů, kterou Dr. Bach vytvořil ke zvládnutí napjatých situací. Obsah: Impatiens / Netýkavka žlázonosná, Star of Bethlehem / Snědek okoličnatý, Cherry Plum / Slíva třešňová, Rock Rose / Devaterník penízkovitý, Clematis / Bílá lesní réva.

Krizová esence pomáhá bezprostředně čelit situacím, které vyžadují zvláštní pozornost a angažovanost (důležitá návštěva lékaře, náročná diskuse, pracovní porada, vážné rozhodování v rodinných záležitostech). Je vhodná při velkém psychickém stresu, při náhlých traumatech a ztrátách, nebo při hlubších partnerských krizích (osamění, rozvod atd.).

RESCUE REMEDY SPRAY - Krizová esence jako spray - má stejné účinky jako původní krizová esence, její použití díky rozprašovači je snadnější a efektivnější. Vysoce účinný je spray hlavně u zvířat a rostlin.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz