Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. astrologie
  5. Baudyš Antonín: Astrologové

Baudyš Antonín: Astrologové

Můžete se i vy stát astrologem? Znaky astrologie v horoskopu. Statistika, horoskopy, stálice, osudy astrologů, typické konstelace. ( 217 str. B5) (vydání Antonín Baudyš 2004)

Tato kniha má za úkol seznámit čtenáře s významnými astrology minulosti i současnosti a s jejich horoskopy. V druhém plánu je pak tato kniha i pokusem... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
270,00 Kč
251,00 Kč
228,18 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BD001
EAN kód:9788090290501
Nakladatel:Antonín Baudyš
Autor:Ba
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Tato kniha má za úkol seznámit čtenáře s významnými astrology minulosti i současnosti a s jejich horoskopy. V druhém plánu je pak tato kniha i pokusem o nalezení astrologických prvků ukazujících, že ze zkoumaného horoskopu vyplývají předpoklady jeho nositele pro astrologickou práci ať už na úrovni profesionální, nebo amatérské.

Každý prvek horoskopu v sobě nese několik významů. Záleží na nositeli horoskopu, jakým způsobem potenciál prvku uchopí a zpracuje. Jakým způsobem prvek horoskopu zpracuje, je zase dáno souhrnem jeho dosavadních znalostí, zkušeností a jeho charakterem. Významným spoluurčujícím prvkem je však i doba, ve které se dotyčný rozvíjí, utváří, kdy žije. Ve výsledku je ale projev astrologické konstelace jen otázkou svobodné vůle člověka, jak se v které situaci rozhodne.

V knize je diskutováno na 45 astrologů zvučných jmen. Uveďme pro ilustraci alespoň některé z nich: Regiomontanus, Michel Nostradamus, William Lilly, Alan Leo, Dane Rudhyar, Alexander von Prónay, Leon Zawadzki, Liz Greene, Markus Jehle, Stephan Arroyo, Howard Sasportas.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz