Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 27.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, d... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.12.2020. Uzávěrka objednávek 30.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. astrologie
  5. Baudyš Antonín: Astrologové

Baudyš Antonín: Astrologové

Můžete se i vy stát astrologem? Znaky astrologie v horoskopu. Statistika, horoskopy, stálice, osudy astrologů, typické konstelace. ( 217 str. B5) (vydání Antonín Baudyš 2004)

Tato kniha má za úkol seznámit čtenáře s významnými astrology minulosti i současnosti a s jejich horoskopy. V druhém plánu je pak tato kniha i pokusem... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
270,00 Kč
251,00 Kč
228,18 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BD001
EAN kód:9788090290501
Nakladatel:Antonín Baudyš
Autor:Ba
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Tato kniha má za úkol seznámit čtenáře s významnými astrology minulosti i současnosti a s jejich horoskopy. V druhém plánu je pak tato kniha i pokusem o nalezení astrologických prvků ukazujících, že ze zkoumaného horoskopu vyplývají předpoklady jeho nositele pro astrologickou práci ať už na úrovni profesionální, nebo amatérské.

Každý prvek horoskopu v sobě nese několik významů. Záleží na nositeli horoskopu, jakým způsobem potenciál prvku uchopí a zpracuje. Jakým způsobem prvek horoskopu zpracuje, je zase dáno souhrnem jeho dosavadních znalostí, zkušeností a jeho charakterem. Významným spoluurčujícím prvkem je však i doba, ve které se dotyčný rozvíjí, utváří, kdy žije. Ve výsledku je ale projev astrologické konstelace jen otázkou svobodné vůle člověka, jak se v které situaci rozhodne.

V knize je diskutováno na 45 astrologů zvučných jmen. Uveďme pro ilustraci alespoň některé z nich: Regiomontanus, Michel Nostradamus, William Lilly, Alan Leo, Dane Rudhyar, Alexander von Prónay, Leon Zawadzki, Liz Greene, Markus Jehle, Stephan Arroyo, Howard Sasportas.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz