Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 27.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, d... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.12.2020. Uzávěrka objednávek 30.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Biotronika I. - CD (Tajemství léčivého zvuku)

Biotronika I. - CD (Tajemství léčivého zvuku)

zvuky starobylého posvátného nástroje objeveného v lůnu hor pronikají svými vibracemi od nejspodnějších čaker po vesmírné Ónvydal Tomáš Pfeiffer, Dime (vydání Bioton 2007)

Čím odemknout lidské srdce? Jak předat životodárnou energii z vesmíru? Jakznovuprobudit touhu po vyšších světech? Člověk dnešní společnosti je často c... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
150,00 Kč
140,00 Kč
115,70 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DI016
EAN kód:8595248000032
Nakladatel:Bioton
Aura:3:3:3
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Čím odemknout lidské srdce? Jak předat životodárnou energii z vesmíru? Jakznovuprobudit touhu po vyšších světech? Člověk dnešní společnosti je často chronicky uspěchaný, sevřený, uzamčený. Prolétne maily, zhltne zprávy v televizi, jídloi rodinu (jak bylo v práci, jaké jsou známky ve škole, co jste měli k obědu, . . .).

Je těžké z tohoto kolotoče vyskočit. Jedním z dobrých začátků je oslovenízvukem. Zvukem a vibracemi, které mají schopnost probouzet. Probouzet to, coje v nás, ale na co si často nedopřáváme času.

Pan Tomáš Pfeiffer objevil při své cestě asijskými velehorami, ve výšce 2200 m,posvátný nástroj z doby před tři a půl tisícem let, původem z Číny a Tibetu. Jeslit ze sedmi planetárních kovů - zlata, stříbra, rtuti, mědi, železa, cínu a olova.Jeho zvuk je vzdáleně podobný táhlému chvění tibetských mis. . .

Naleznete-li tři čtvrtě hodiny času a necháte na sebe zvuky nástroje působit,pocítíte příliv energie stoupající odspodu do výše a zažijete pocit harmonickéhovyrovnávání. Tolik alespoň z naší zkušenosti.

Verze na DVD je komplexnější v propojení hudby s obrazy horstev, vesmíru isamotného nástroje. Pro ty, kteří nevlastní DVD přehrávač je potom určena verzena CD. Obojí je doplněno útlou vícejazyčnou brožurkou, která ještě více podpořísprávné naladění. Nuž tedy - příjemný poslech.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz