Novinky
22.10.2020
Běžný provoz obnoven
Od 3.12. prodejna otevřena v běžném rozsahu s omezením max. 5 zákazníků v prodejně. Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 2.... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání pokračuje
Od 3.12. do 11.12. knihy po 1 Kč. Na počátku k dispozici cca 1000 titulů. Knihy jsou v bednách na chodbě, v přízemí i patře a v případě dobrého počasí... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 17.12.2020. Uzávěrka objednávek 13.12. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Biotronika I. - DVD (Tajemství léčivého zvuku)

Biotronika I. - DVD (Tajemství léčivého zvuku)

DVD obsahuje kromě zvukové stopy z CD také krátkou promluvu autora a je harmonicky propojeno s obrazy nástroje, vesmíru a horvydal Tomáš Pfeiffer, Dim (vydání Bioton 2007)

Čím odemknout lidské srdce? Jak předat životodárnou energii z vesmíru? Jakznovuprobudit touhu po vyšších světech? Člověk dnešní společnosti je často c... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
180,00 Kč
167,00 Kč
138,02 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DI017
EAN kód:8595248000032
Nakladatel:Bioton
Aura:5:5:5
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Čím odemknout lidské srdce? Jak předat životodárnou energii z vesmíru? Jakznovuprobudit touhu po vyšších světech? Člověk dnešní společnosti je často chronicky uspěchaný, sevřený, uzamčený. Prolétne maily, zhltne zprávy v televizi, jídloi rodinu (jak bylo v práci, jaké jsou známky ve škole, co jste měli k obědu, . . .).

Je těžké z tohoto kolotoče vyskočit. Jedním z dobrých začátků je oslovenízvukem. Zvukem a vibracemi, které mají schopnost probouzet. Probouzet to, coje v nás, ale na co si často nedopřáváme času.

Pan Tomáš Pfeiffer objevil při své cestě asijskými velehorami, ve výšce 2200 m,posvátný nástroj z doby před tři a půl tisícem let, původem z Číny a Tibetu. Jeslit ze sedmi planetárních kovů - zlata, stříbra, rtuti, mědi, železa, cínu a olova.Jeho zvuk je vzdáleně podobný táhlému chvění tibetských mis. . .

Naleznete-li tři čtvrtě hodiny času a necháte na sebe zvuky nástroje působit,pocítíte příliv energie stoupající odspodu do výše a zažijete pocit harmonickéhovyrovnávání. Tolik alespoň z naší zkušenosti.

Verze na DVD je komplexnější v propojení hudby s obrazy horstev, vesmíru isamotného nástroje. Pro ty, kteří nevlastní DVD přehrávač je potom určena verzena CD. Obojí je doplněno útlou vícejazyčnou brožurkou, která ještě více podpořísprávné naladění. Nuž tedy - příjemný poslech.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz