Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 27.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, d... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.12.2020. Uzávěrka objednávek 30.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Doplňkový sortiment
  3. Biotronika II. - DVD (Vodnářský zvon)

Biotronika II. - DVD (Vodnářský zvon)

kompozice zvuků "Vodnářského zvonu" se třemi druhy záběrů - krásou Prahy, rozporuplnou činností člověka a dokonalostí vesmíru (vydání Bioton 2008)

Ojedinělý nástroj užitý k šíření ojedinělých myšlenek. Tak by se možná dalycharakterizovat koncerty pana Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon pod názvem... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
99,00 Kč
92,00 Kč
76,03 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DI019
EAN kód:8595248000131
Nakladatel:Bioton
Aura:5:5:5
Barva:še
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Ojedinělý nástroj užitý k šíření ojedinělých myšlenek. Tak by se možná dalycharakterizovat koncerty pana Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon pod názvem:"Společná věc".

Vodnářský zvon, vyrobený ze slitiny vzácných kovů, vydává při hře zvuky avibrace usnadňující ponoření se do meditačních hladin. Při rozjímání se tak můžeme přiblížit myšlenkám biotroniky - světonázoru přineseného duchovním učitelemJosefem Zezulkou.

Zatímco první díl "Biotronika I." byl prakticky pouze meditativního charakteru, ve druhém díle se objevují již konkrétnější témata. Z první části jsme takprovedeni pamětihodnostmi staré Prahy - tohoto ve světovém měřítku ojediněléhoměsta - do části druhé, která vybízí k zamyšlení nad důsledky činnosti člověkave světě. Velikost přírody je tak porovnávána s kouřícími komíny či velkochovyzvířat s koncentračními tábory. Třetí část potom přináší kompozice z vesmíru aopět podtrhuje velikost, provázanost a monumentálnost Stvoření.

Kdyby bylo na mne, možná bych pořadí dílů "Biotronika I" a "Biotronika II"prohodil, protože mi první díl připadá hlubší. Možná se však mýlím a po opakovaném shlédnutí by mi mnohdy těžká témata dvojky nepřipadala již tak vytrhující.

V úplném závěru druhého dílu pak naleznete prostřih ukázek z realizovanýchkoncertů v různých městech České republiky, který vás možná naladí k návštěvěněkterého z živých vystoupení.

K dispozici je, stejně jako u prvního dílu, i pouze zvuková verze na CD. Obrazový rozměr kompozice mi však připadá natolik důležitý, že bych u obou dílůDVD verzi jednoznačně upřednostnil.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz