Novinky
20.01.2022
Výsledky tipovací soutěže - který výrok vyhrál?
V době od 6. do 16. 1. 2022 probíhala tipovací soutěž, kdy jste měli zkusit odhadnout, jaký z výroků Olivera Wapittiho zvolí nejvíce odpovídajících. V... číst celé
27.05.2021
Jaký je smysl života? Koláčové grafy.
Rád bych se podělil o zajímavé výsledky naší ankety a děkuji tímto všem odpovídajícím (celkem vyplnilo dotazník 128 čtenářů). Odpovídající vybírali v... číst celé
10.05.2021
Od 10.5.2021 je otevřeno opět v plném rozsahu
Od 10.5. nás můžete navštívit opět v běžném režimu. Omezení jsou minimální - konkrétně 5 zákazníků najednou v prodejně, k čemuž stejně obvykle nedochá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
21.01.2022 E-novinky
E-novinky k 20. 1. 2022
Nový Logos 2020 | 46 výherců - kdo tipoval správně? | do 26.1. Vzestup bez dopravného číst celé
10.01.2022 E-novinky
E-novinky k 6. 1. 2022
Marie Brožová: Zatoulaní andělé | Tipovací soutěž: jak odpoví ostatní - zahrajte si | Pjér la Šé'z: In Deos číst celé
10.01.2022 E-novinky
E-novinky k 10. 12. 2021
Richard Rudd - nová kniha | David R. Hawkins - nová kniha | objednávky pod stromeček ještě do úterka číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.2.2022. Uzávěrka objednávek 31.1.22 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. esoterika ostatní
  5. Bo-Yin-Ra: Kniha o manželství

Bo-Yin-Ra: Kniha o manželství

o vysoké svátosti manželství, o lásce, o pospolitosti, o strasti a radosti, o pokušení a nebezpečí, o nezbytnosti všedního dne, o vůli a jednotě, o vě ( 79 str. B5)

... Neneseš nejsvětější odpovědnost pouze sám za sebe, jakmile ses druhému zavázal, že s ním vytvoříš duchovní jednotu manželství!Manželství také není... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 20 ks
Doporučená cena:
97,00 Kč
90,00 Kč
81,82 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:OX040-E8růB5-
Autor:Bo
Aura:3:3:3
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
... Neneseš nejsvětější odpovědnost pouze sám za sebe, jakmile ses druhému zavázal, že s ním vytvoříš duchovní jednotu manželství!

Manželství také není pouze: "lidskou smlouvou", i když druhý manžel na tebe nabyl bezpodmínečné právo, a ty jsi mu povinován "věrností" dokonce ještě tehdy, když on ji obmyslně poruší.

Každý slib mezi mužem a ženou, jímž si obě strany slibují manželské spojení, je naopak kosmickým děním a zavazuje nejen oba manžele, zavazuje je nejen vůči všemu lidstvu, nýbrž sahá svým slůvkem "ano" až do nejvyšších dimenzí světa Ducha!

Je možno je rozloučit, jen když rozloučí oba manžele "smrt", nebo když obě polovice vidí, že jsou nuceny - z nejpádnějších a nejtěžších důvodů - navzájem se od sebe odloučit tím, že zase odvolají stejně společně, jak byl kdysi složen, svůj slib před sebou samými, před vším lidstvem a také před bytostným Duchem, - ledaže by jedna polovice druhou svévolně opustila i bez takového společného odvolání, anebo nějak jinak jí bylo znemožněno slib dodržet...

Pokud je tedy tvůj slib ještě pravoplatný, jsi jím trojnásobně zavázán, a nemohl by tě od něho osvobodit ani "Bůh!"

Bude od tebe požadována odpovědnost, třebaže se budeš domnívat, že jsi zbaven jakékoli odpovědnosti pro tuto tak krátkou dobu, kterou je před tváří věčnosti i nejdelší pozemský život!

Tvé viny tě nikdy nemůže zprostit ani okolnost, že jiní vyhledávají pokušení a nikterak mu neodporují!

Ve svém manželství budeš odpovědným sám za sebe, a nikdo ti nemůže pomoci nést odpovědnost, - nikdo ji s tebe nemůže sejmout, i kdyby tě snad lidé na Zemi omluvili!

Snad bys mohl být "omluven" i před tváří Věčnosti, a přece zůstaneš vázán odpovědností, takže musíš nést všechny následky podnětů své vůle, až i poslední z nich dozní v řetězci dění!

Kdysi učil Jeden, který byl z Ducha oprávněn tak činit, že se cizoložství dopouští již každý, kdo se při pohledu na ženu dá svést k tomu, aby si jí tělesně žádal.

V těchto slovech lidé našli velmi malé zalíbení, a proto se snažili je překroutit a zlehčit, protože se mnohým nezamlouvá!

Musím ti však říci, že již každý, kdo úmyslně rozněcuje přírodou podmíněné erotické napětí mezi mužem a ženou a poddává se mu (-patří-li jinému člověku než vlastnímu manželovi) - hanobí manželství, i když se takové roznícení ještě nepřiblíží tělesné žádosti a nevede ještě tedy k cizoložství v neviditelné duchovní dimenzi Bytí.

Dokonce manželství hanobíš, i když se dáváš vzněcovat jen obrazně, abys vědomě vnímal pohlavní vzrušení a oddával se mu!

Musíš sebe sama k tomu vychovávat, abys dovedl obdivovat krásu i u druhého pohlaví, aniž bys do svého vědomí připustil byť i jen nejtišší erotické vzrušení!

(str. 40)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz