Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Brennan Barbara: Zjevení světla - cesta sebeuzdravování

Brennan Barbara: Zjevení světla - cesta sebeuzdravování

kniha je pokračováním velmi zajímavé první knihy "Ruce světla" a opět se zabývá neinvazivním energetickým léčením ( 359 str. B4)

První kniha Barbary Ann Brennan "Ruce světla" se stala bestsellerem a proslavila autorku jako jednu z nejnadanějších léčitelek světa. Vydejme se nyní ... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 300 ks) > 20 ks
Doporučená cena:
449 Kč
298 Kč
271 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:PF072-R2moB4-968
EAN kód:9788073904968
Autor:Br
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

První kniha Barbary Ann Brennan "Ruce světla" se stala bestsellerem a proslavila autorku jako jednu z nejnadanějších léčitelek světa. Vydejme se nyní spolu za objevováním lidského energetického pole - čili aury -, která ukrývá zdroj veškerého zdraví i nemoci. Autorka čerpá ze svých mnohaletých zkušeností léčitelky a učitelky a ukazuje nám, jak můžeme z pozice pacienta a léčitele porozumět vrozené léčivé síle a začít s ní pracovat: s oním světlem, které se zjevuje ze samého jádra lidské bytosti.

Autorka vyzývá ke vzájemné spolupráci léčitele, pacienta a ostatních profesionálních zdravotníků. Popisuje léčení energetických úrovní a potažmo fyzického těla pacienta za pomoci vizuálního, sluchového a kinestetického smyslu k posílení léčebného procesu.


Vizualizace pro sebeléčení
 
kromě zajištění té nejlepší léčby představují důležitou část vašeho léčebného plánu i léčebné vizualizace, jako jsou například ty uvedené v této knize. Působí na všechny úrovně bytosti, čistí pole, pomáhají vám pracovat s konkrétními oblastmi churavějícího těla a přistupovat ke kreativním procesům. Další zdroje léčebných vizualizací jsou uvedeny v Seznamu literatury.
Je důležité si uvědomit, že proces vizualizace, který vyžaduje, abyste pokračovali v pozitivních představách o zlepšení svého zdravotního stavu, evokuje negativní reakce, viz tabulky 12-1 a 12-2. Jakmile se tyto negativní hlasy vynoří, nechte je promlouvat. Nepotlačujte je. Tvrdě jste pracovali na tom, aby se konečně dostaly na povrch. Nechte je mluvit, ale nedovolte jim zvítězit. Jakmile je uslyšíte, rozpoznáte jejich skutečnou podstatu, což jim odebere moc. Samozřejmě není vyloučeno, že někdy budou silnější a jindy zase slabší. Nemějte obavy. Z dlouhodobého hlediska jsou odsouzeny k neúspěchu. Váš úmysl uzdravit se vám pomůže se zvednout ze země a pokračovat dál směrem k vašemu pravému já, které vás uzdraví. V momentech, kdy budou mít negativní hlasy převahu, se jim poddejte a modlete se. Odevzdejte jim svou vůli a odpočívejte. Nebude trvat dlouho a přemůže je klid a mír. Brzy bude zase lépe.
Jakmile vycítíte blížící se negativní hlasy a pocity, navraťte se v mysli k představám svého života bez nemoci. Staňte se strůjcem vlastního štěstí. Vytrváte-li, zbavíte se nakonec všech negativních hlasů a obav a nahradíte je pozitivními představami a kreativní energií. Na vizualizaci můžete v podstatě pohlížet jako na prostředek k směřování kreativní energie, která je uvolňována prostřednictvím procesu odstranění popírání a negativních pocitů. Vytváříte si další navyklé vzorce chování, tentokrát ovšem pozitivní. Lidská mysl je úžasným nástrojem- pokud něco dostatečně opakujeme, přijme to jako skutečnost. Tímto způsobem jste si ve skutečnosti osvojili negativní vzorce chování. Nyní je stačí nahradit za ty pozitivní. Skutečně to funguje! Proces vizualizace je tudíž dalším z pozitivních způsobů, jak čelit svému strachu a vnímat své pocity.
(str. 180)
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz