Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
28.10.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - konec ve velkém stylu
Jen pro nadcházející pondělí, tedy 31. 10. 2022 se cena knih z odpočítávání sníží na magickou 1 korunu. V odpočítávání zbylo cca 12 krabic knih, přič... číst celé
18.10.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - v polovině
Ceny se přehouply pod 15 Kč za knihu a my přinášíme krátké video se stavem knih k 18. 10. 2022: (video na YouTube - 4 minuty) číst celé
15.09.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - největší výběr je zpočátku
Blíží se další říjnové odpočítávání, ve kterém najdete téměř 300 knih vyřazených z antikvariátu a cca 1000 knih mimo náš obor, které střádáme ve sklep... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 12. 2022. Uzávěrka objednávek 5. 12. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Cappellari František: Hlubinná regresní terapie od A do Z

Cappellari František: Hlubinná regresní terapie od A do Z

otázky a odpovědi ohledně analýzy minulých životů v hlubinné regresní terapii korespondující s hlubinnou abreaktivní psychoterapií A. Dragomireckého ( 343 str. B5) (vydání vlastní náklad 2018)

Deviace a HRTDočetl jsem se, že jste se učil u pana Dragomireckého. Ten však nazývá Hlubinnou regresní terapii Hlubinnou terapií. Chtěl bych se vás pr... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 7 ks
297 Kč
270 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CL006-M1moB5-254
EAN kód:9788027037254
Nakladatel:vlastní náklad
Autor:Ca
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Deviace a HRT

Dočetl jsem se, že jste se učil u pana Dragomireckého. Ten však nazývá Hlubinnou regresní terapii Hlubinnou terapií. Chtěl bych se vás proto zeptat, jaký je mezi těmito termíny rozdíl. Na stránkách vašeho učitele jsem se dočetl, že léčí i sexuální deviace. Chtěl bych se vás proto zeptat na váš osobní názor. Osobně si myslím, že to není možné, aby toto léčil. Respektive vyléčil. Tím, že se někdo podívá do svých minulých životů ještě neznamená, že třeba pedofil přestane mít chuť na děti.

Dále bych se chtěl zeptat na to, co když se při sezení pacientovi nevybaví žádný zážitek z minulých životů? Byl jsem totiž na diskuzních fórech a lidé, co toto podstoupili tam psali, že na ně terapeut tak tlačil, že si začali vymýšlet a další prý mu řekli rovnou, že nevidí vůbec nic. Přitom se prý snažili. Neměli však asi dobrou představivost.

Chtěl bych se vás proto zeptat, kolik procent lidí od vás odchází zklamáno? Osobně si myslím, že pomocí hypnózy by to bylo pro zmíněné pacienty mnohem lepší. Chci se vás proto zeptat, zda jste někdy zkoušel regresní terapii pomocí hypnózy u těch pacientů, u kterých klasický způsob zklamal.

Odpověď:

Ano, učil jsem se u pana ing. A. Dragomireského (AD), kterého si velice vážím. Věřím, že metoda HAP (HRT), kterou dovedl k dokonalosti, se jednou bude nabízet jako všeobecně uznávaná léčebná metoda. Bohužel to bude ještě nějakou chvíli trvat, protože se musí "někde někomu rozsvítit", ale ta doba se blíží. A teď se vrátím k vašim dotazům.

Pan ing. Andrej Dragomirecký nepoužíval pro svou metodu název Hlubinná terapie, ale Hlubinná abreaktivní psychoterapie (HAP). Já jsem pro metodu HAP zcela záměrně zvolil název Hlubinná regresní terapie (HRT). Důvod tohoto rozhodnutí vysvětluji v úvodu této knihy.

K informaci o léčbě deviací. Již vícekrát jsem v odpovědích na dotazy psal, že má-li někdo pochybnosti o metodě HAP, měl by si o ní nejdříve něco přečíst od výše uvedeného autora. Dočetl by se, že deviace jsou převážně způsobeny tzv. "přivtělenými" dušemi. To jsou duše, které v současnosti nemají svá hmotná těla. Smyslem jejich současné "činnosti" je většinou snaha udělat z člověka, na něhož nyní účelově působí, pro ostatní lidi někoho jiného, nepřijatelného nebo "nebezpečného" devianta, alkoholika, hráče, agresivního člověka, atd. Dělají to většinou proto, aby mu "vrátily" to, co jim kdysi dávno udělal on v nějakém společném minulém životě. Mohou být u něho také z důvodu dobré ovladatelnosti přes nějaké závislosti a ony si přes něho mohou "užívat" např. alkohol, drogy, apod. A nebo ho ovládají proto, že si chtějí užít jiné tělo, než jaké měly ve svém posledním životě. Těch možností je více, ale pro ilustraci to myslím stačí.

Léčba "deviace" (způsobené přivtělenou duší) probíhá za pomoci HRT na několika úrovních. Např. je nutné zpracovat regresí všechny minulé životy, které spolu přivtělená duše a klient v minulosti prožili a na závěr tuto duši odvést do "Světla". Tj. tam, kam měla tato duše po "smrti" svého posledního hmotného těla sama odejít. Často se ale zjistí, že je u klienta několik přivtělených duší. Pak je nutno počítat s tím, že sezení bude trvat delší dobu nebo bude nutné udělat více sezení.

Když se regrese včetně odvedení duší provede správně, tak si klient uvědomí že to, co ho doteď ovlivňovalo, je pryč! Většinou vnímá svobodu, volnost, úlevu, možnost samostatně rozhodovat, mívá "čistou" hlavu bez zatěžujících myšlenek, atd.

Pokud se klientovi při regresi nic nevybavuje (tzn. že "vnitřním zrakem nic nevidí"), tak to není na závadu. Především je důležité, aby si uvědomil, co se děje s jeho tělem, tzn. jaké má pocity. Když si někdo prochází porod nebo nějaký minulý život, v jehož průběhu byl zavřený v nějaké tmavé kobce bez světla nebo byl ve vězení a měl zavázané oči, tak tam také nic neviděl, ale moc dobře si uvědomoval kde je a co se tam s ním děje! Při regresi je pro klienta nejdůležitější uvědomování si tělesných pocitů a nikoli to, co vidí! Zásadní chybou terapeuta je, když na klienta tlačí, že musí něco "vidět" a tvrdohlavě na tom trvá!

O vymýšlení. Většinou si vymýšlí lidé, kteří nechtějí regresí nic řešit. Jdou na ni buď ze zvědavosti nebo ho někdo blízký donutil na ni jít. V podobných případech se poměrně rychle pozná, kdo má snahu si vymýšlet a proč.

Klient, který se dostane do minulého života a prochází si ho správným způsobem, neříká, že si vymýšlí. Je to tím, že stejné pocity, emoce i myšlenky, vnímané při regresi, zná i ze svého současného života. A tak si uvědomí, že procházený život je neoddělitelnou součástí jeho minulosti!

O zklamaných klientech. Občas se stane, že se klient do své minulosti nedostane díky své netrpělivosti. Někdy zase překvapením, že bude muset sám pro sebe něco udělat. I z toho může pramenit zklamání.

V mnoha minulých životech jsme všichni neudělali mnoho věcí, které jsme udělat měli a naopak jsme provedli celou řadu činů, které jsme rozhodně dělat neměli. Kdybychom vždy dali na svou intuici, na své pocity, zkušenosti a dodržovali tzv. "Desatero", tak bychom dnes potíže neměli.

Závěrem. S hypnózou nepracuji! Při své práci používám HRT a některé další techniky alternativní pomoci.

Mýlíte se v názoru, že by hypnóza měla být lepší než regrese. Opět to je pouze o vašich nedostatečných informacích o obou metodách.

Události, které si klient při regresním sezení projde, nepůsobí na něho již traumaticky, dobře si je pamatuje a na rozdíl od hypnózy jsou pro něho zkušeností!

Když si klient události z minulých životů zpracovává systematicky, tzn. že "jde" po tzv. řetězcích událostí (tj. po takových událostech, které mají podobný nebo stejný obsah, způsobující nepříjemné pocity v současnosti), tak si velice obře uvědomuje, jak spolu události souvisejí a čím jsou propojeny s přítomností. Dochází mu, co v minulosti udělal špatně a jaké to pro něho mělo následky. Po pochopení všech souvislostí nemá klient "chuť" ani potřebu tyto činy opakovat! Toto je jeden z hlavních důvodů, proč na nás Karma působí svým tlakem. Máme si uvědomit, co jsme v minulosti udělali špatně a tyto chyby v budoucnosti neopakovat.

HRT umožňuje, na rozdíl od jiných metod, pochopení přímých souvislostí mezi současnými potížemi klienta a jeho chováním v minulých životech, tzn. poznáním pravých (duchovních) příčin jeho současných zdravotních potíží!

(str. 41)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz