Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. buddhismus, zen
 5. Constantine Elisabeth: Světelné meditace pro každý den (poslední kus)

Constantine Elisabeth: Světelné meditace pro každý den (poslední kus)

rozjímání, meditace, afirmace a ujištění na každý den roku povzbuzující k další cestě k nalezení sama sebe a smyslu života ( 403 str. B5) (vydání Alman 2006)

Usměrňování chování naší neposedné mysli je někdy téměř nadlidským úkolem. Použijeme-li k tomu ale nějakou pomůcku, jakou může být i tato kniha, stane... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
298,00 Kč
277,00 Kč
251,82 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AL063
EAN kód:9788086766171
Nakladatel:Alman
Autor:Co
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Constantine Elisabeth: Světelné meditace pro každý den (poslední kus)
  Constantine Elisabeth: Světelné meditace pro každý den (poslední kus)
  není nová ani antikvární
  277,00 Kč
  251,82 Kč bez DPH
Bližší informace
Usměrňování chování naší neposedné mysli je někdy téměř nadlidským úkolem. Použijeme-li k tomu ale nějakou pomůcku, jakou může být i tato kniha, stane se úkol náhle zvládnutelnější. Potíž je v tom, že mysl musíme usměrňovat opakovaně, podobně jako malé dítě, kterému také nestačí jedno upozornění jednou provždy.

A v tomto tajemství spočívá síla knih uvádějících vhodné zamyšlení pro každý den v roce. Dokážeme-li si pro takovou knihu vyhradit místo třeba vedle postele a před nebo po usnutí do ní vždy nahlédnout, máme zpoloviny vyhráno.

Necháme-li se potom ovlivnit zde uvedeným zamyšlením, meditací a pozitivním ujištěním, neboli afirmací, je téměř nemožné, aby toto naše volání zůstalo bez odezvy. Dříve nebo později se prospěšné změny dostaví.

A zde je například ujištění pro 10. březen:

"S přírodou jsem jedno. Miluji přírodu a příroda mi mou lásku opětuje. Jsem nesmírně vděčný za vše, co mi příroda poskytuje."
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz