1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. výživa, vitamíny
  5. D'Adamo Peter J.: Výživa a krevní skupiny

D'Adamo Peter J.: Výživa a krevní skupiny

individuální řešení diety pro každou ze čtyř krevních skupin k uchování zdraví, pro dlouhověkost a k dosažení ideální hmotnosti ( 271 str. V5) (vydání Pragma 2000)

Zajímavá studie zabývající se odlišným metabolismem lidí s různými krevními skupinami. U každé skupiny jsou uvedena doporučená množství jedn... celý popis
Dostupnost
nová není (ale máme antikvární)
Doporučená cena:
228,00 Kč
212,00 Kč
192,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CF001
EAN kód:9788072052363
Nakladatel:Pragma
Autor:D'
Aura:3:3:3
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Zajímavá studie zabývající se odlišným metabolismem lidí s různými krevními skupinami. U každé skupiny jsou uvedena doporučená množství jednotlivých skupin potravin (maso, mořské produkty, mléčné výrobky a vejce, oleje, ořechy, luštěniny, cereálie, chléb a pečivo, obilí a těstoviny, zelenina, ovoce, tekutiny). Dále je uveden podle jednotlivých skupin seznam potravin velmi prospěšných, neutrálních a zakázaných.

Zajímavé zjištění je např., že vegetariánství snáší každá skupina jinak, a zatímco lidé s krevní skupinou A jsou prakticky přirození vegetariáni, lidé se skupinou 0 by se bez masa jen těžko obešli. Naproti tomu např. chléb bude nejvíce chybět skupině A, zatímco ostatní skupiny se bez něj vcelku bez problémů obejdou.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz