Únorová sleva 50 % na antikvariát je aktivní!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
31.01.2023
Ukázka textů k zamyšlení, které zájemcům rozesíláme e-mailem
Níže najdete po jednom ze zamyšlení, která budeme zájemcům rozesílat počínaje čtvrtkem 9. 2. 2023 - každý den po dobu 21 dnů. Vybrat si můžete ze 4 kn... číst celé
28.01.2023
Náš starý (hnědý) obchod sloužil 22 let - nyní jsme jej již museli vypnout
Po dvou letech souběžného provozu přišel čas náš starý (hnědý) obchod vypnout. Stalo se tak nakonec především z technických důvodů, protože vzhledem k... číst celé
19.01.2023
Vykuřovadla od Rymerů - kvalita, na kterou se můžete spolehnout
V dnešním článečku bychom se rádi zmínili o našem oblíbeném dodavateli, firmě Rymer, kterou již dlouhá léta vedou manželé Michael a Eva Rymerovi. Setk... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 23. 2. 2023. Uzávěrka objednávek 20. 2. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Detzler Robert E.: Cesta ke svobodě - Záznamy duše (3. vydání)

Detzler Robert E.: Cesta ke svobodě - Záznamy duše (3. vydání)

základy terapie SRT pracující se záznamy naší duše, v nichž hledá a čistí disharmonické programy z tohoto a minulých životů ( 158 str. B4) (vydání Anag 2019)

Technika - Základní postup SRT Jádrem SRT je průzkum a čištění. Prací s Suchem (s Vyšším Já) hledáme příčinu negativních programů a systémů přesvědče... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 3 ks
Doporučená cena:
359 Kč
334 Kč
304 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:AN025-R2béB4-328
EAN kód:9788075542328
Nakladatel:Anag
Autor:De
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Technika - Základní postup SRT

Jádrem SRT je průzkum a čištění. Prací s Suchem (s Vyšším Já) hledáme příčinu negativních programů a systémů přesvědčení a žádáme Vyšší Já, aby chybné programy vyčistilo. Tento proces očisty mysli můžeme navíc podpořit afirmacemi a energiemi, které nás spojí s naším božským Já. 
Jako duchovní bytosti už máte kvality, které na práci s SRT potřebujete - spojení s Duchem a vlastní intuici. Ostatní je jen otázka trpělivosti a praxe.

Naladění se na Ducha

Všechno má svůj výchozí bod. Protože je SRT systémem založeným na práci s Duchem - s Vyšším Já -, začínáme u něj s modlitbou. Nemusí být nijak dlouhá ani složitá. Jednoduchá, ale hluboká a účinná bývá mnohem lepší. Můžete použít Ježíšovu "Otec a já jsme jedno." Nesnažte se modlitbou změnit Boha, protože jejím účelem je sjednotit vás s Bohem. Modlitba, kterou mě naučilo moje Vyšší Já, zní: "Otec a já jsme jedno. Pracujeme společně jako tým."

(str. 37)


Dědictví 
 
Program dědictví může být přesvědčení někoho jiného, které jste přijali za vlastní. Můžete ho zdědit z jiného života (minulého, paralelního nebo budoucího) či prostřednictvím genů rodičů nebo ho přijmete od blízkého přítele v tomto životě. Většina programů dědictví má sice kořeny v jiných životech, ale obvykle "běží" ( neboli jsou aktivní) v přítomném životě, kde působí jemnými, někdy však i zřetelnými, silně disharmonickými vlivy. Vyšší Já může všechny tyto programy vyčistit bez ohledu na jejich zdroj, na dobu působení i na množství problémů, které vám způsobily.
Program dědictví bývá obvykle přesvědčení, které jste získali v jiném životě a přenesli do života současného. Nazývám ho zavazadlo, které jste si sbalili a přinesli sebou. Přesvědčení můžete také zdědit od někoho jiného, jestliže se s ním budete často stýkat a budete přijímat to, co říká, a budete tomu věřit.
 
Přesvědčení zděděná z rodičovských genů
 
Dalším běžným zdrojem zděděných přesvědčení jsou geny vašich rodičů. Tato přesvědčení pocházejí z vajíčka a spermie. Každá buňka je minipočítačem, který má uložený kompletní záznam všeho, co jste svými pěti smysly vnímali od okamžiku, kdy se vaše duše připojila k tělu. Tak je každá buňka hologramem obsahující celek. Chcete-li této myšlence hlouběji porozumět, můžete si přečíst nějaké informace o holografii. Doporučuji knihu "Tajemství a síla kyvadla" od Itzaka Bentova.
Duše se může připojit k tělu v okamžiku početí (spojení vajíčka a spermie), kdykoliv v lůnu nebo až do dvou a půl dne po porodu. Než duše vstoupí do těla, působí zde pouze programy rodičů, které jsou registrovány v buněčné paměti. Tyto programy jsou totiž uložené v buněčné paměti matčina vajíčka a otcovy spermie v okamžiku, kdy se spojí k vytvoření fyzického těla plodu. Věda těmto programům říká zděděná DNA v genech.
 
(str. 53)
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz