Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 22. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 19. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. E-novinky
  4. E-novinky k 26. 11. 2020
01.12.2020
E-novinky

E-novinky k 26. 11. 2020

Dobrý den.

Níže zasíláme pravidelný seznam novinek za dobu od posledního mailu a přikládáme nové aktuality.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Jan Jelínek

—> Šťastny ať jsou všechny bytosti. <—
Jan Jelínek, knihkupectví Hledající, Za Pohořelcem 12,
169 00 Praha 6, tel. 220 873 250, mobil 776 453 310,
e-mail: info@hledajici.cz, http://www.hledajici.cz/
otevřeno: po-pá 10-18, ve středu do 20 hodin


Jakmile klesne PES na hodnotu 3, otevřou se obchody pro běžný prodej a započne opožděný

konec říjnového odpočítávání - jinými slovy 1000 knih po koruně

Očekáváme, že počínaje 30. 11. budou protiepidemická opatření snížena na úroveň 3 a bude možný opět výběr knih přímo v knihkupectví. Pokud se tak stane, budeme nabízet po celý týden knihy zbylé z "říjnového odpočítávání" za pouhou 1 Kč/ks. Knih je opravdu mnoho (některé jsme dokonce dosud ani nevynesli ze sklepa) - najdete je v chodbě, přízemí i na patře. Pokud bude dobré počasí, umístíme některé bedny i na chodník před knihkupectví.

Výprodej po koruně bude trvat minimálně jeden týden. Pokud by se uvolnění protiepidemických opatření posunulo, započne výprodej později, opět však v minimální délce jednoho týdne (sledujte prosím nařízení vlády či naše www stránky).

Při úrovni opatření 3 je omezen počet zákazníků v prodejně na jednoho na 15 m2 - v našem případě tedy maximálně 5 zákazníků (prodejní plochu máme 80 m2). Věříme, že při vzájemné ohleduplnosti se dostane na každého a fronty nebudou nijak dramatické. Výběr levných knih by měl z části probíhat i v exteriéru, umožní-li to aktuální situace. Těšíme se na Vaši návštěvu.

"Říjnové odpočítávání" je každoroční akce v níž vyprodáváme za postupně se snižující ceny knihy, které úplně nespadají do našeho oboru nebo které se v antikvariátu po dobu více než 3 let neprodaly. Přesto jsou v odpočítávání i mnohé kvalitní knihy, a to za zcela symbolické ceny. Přijďte si doplnit knihovničku :-)

Ponz. seznam knih z říjnového odpočítávání není nikde na internetu a není možné ani zasílání těchto knih poštou - jako ilustrační foto přikládáme fotografii menší části beden z 25. 11. (níže)


Ještě do konce listopadu - sleva 50 % na všechny antikvární knihy.

Nyní navíc přibylo přes 200 knih z nového většího výkupu - jejich seznam je i zde v mailu.

Každý prostřední měsíc čtvrtletí je aktivní sleva 50 % na všechny antikvární knihy. Znamená to, že je zakoupíte za polovinu běžné doporučované prodejní ceny.

K dnešnímu datu je v antikvariátu již téměř 3000 knih. Je to díky novým výkupům. Seznamy antikvárních knih najdete nejlépe na dvou níže uvedených místech. Zvolte si druh seznamu, který vám více vyhovuje. Seznamy na internetu jsou cca 3x týdně aktualizovány stejnými daty.

  • seznam všech knih na jedné stránce - setříděno podle příjmení autora s proklikem do nového obchodu
  • seznam antikvárních knih v novém obchodu - lze listovat či třídit podle kriterií

Nyní navíc jsme přidali seznam nových přírůstků i zde (na konci tohoto e-mailu) - můžete prolistovat. Podotýkám, že tento seznam je statický a je vygenerovaný k datu 25. 11.. Tím pádem část knih již nemusí být k dispozici. Nicméně k rámcové orientaci jistě dobře poslouží.


Od 1. 12. se ceny všech dílů Marcelek budou zvyšovat na 270 Kč.

Věra Keilová: Marcelka z hor 1 až 3

Do 30. 11. jsou pak ceny o cca 10 až 20 Kč nižší (záleží na konkrétním dílu). Chcete-li, využijte tuto malou příležitost :-) Platí do vyprodání zásob. 

Marcelka z hor - obálka Marcelka z hor 2 - obálka Marcelka z hor 3

Pozn.: Doporučené ceny se mění z pokynu vydavatele.

K dispozici samozřejmě stále je též novinka "Z iluze do skutečnosti" (průběžně doplňujeme zásoby, děkujeme za velký zájem) a dřívější "Promluvy nikoho" - u těchto dvou knih k žádným změnám nedochází.


Do 6. 12. přidáváme ke knize zdarma knihu "Prales vizí":

Tomáš Sedlák: Legenda o orlích lidech (+ prémie zdarma)

Kdesi za vlnami veliké řeky, v neprobádaných lesích tajgy, se ukrývá jeskyně. V ní je zaznamenán příběh dvou lidí, kteří dokázali vzlétnout a bez zábran letět. Ten, kdo jeskyni objeví a rozluští kresby na stěnách, pochopí tajemství skutečného smyslu života. Pak již bude pouze na něm, zdali se odváží následovat ty, kteří to dokázali před ním.

Tento příběh byl po mnoho generací předáván pouze ústní formou. Až ve věku Vodnáře, v dobách transformačních změn, mohl být konečně napsán, aby pomohl i Vám pochopit...

Legenda o orlích lidech je příběhem nalezení Božství v Sobě.

Při objednání do 6. 12. 2020 dostanete ke knize navíc zdarma knihu "Prales vizí". Platí pro osobní vyzvednutí či dopravu "GLS" nebo "balík do balíkovny".

Ukázku najdete v detailu knihy.

Současně je stále k dispozici i další oblíbená autorova kniha "Mulaj" s podtitulem "když se člověk k duši vrací".


Dočasně výrazněji zlevněno (sleva platí od 20. 11. do 31. 12. 2020):

František Cappellari: Hlubinná regresní terapie od A do Z

otázky a odpovědi ohledně analýzy minulých životů v hlubinné regresní terapii korespondující s hlubinnou abreaktivní psychoterapií A. Dragomireckého

Hlubinná regresní terapie - obálka


Zásoby dochází (u většiny prodejců doprodáno):

Meir Schneider: Sebeléčení - příběh o síle záměru, imaginace a pohybu

pozoruhodný a pravdivý příběh autora, který se narodil slepý, ale vyléčil se pomocí skrytých zdrojů a možností lidského těla (ukázka v detailu knihy)

Sebeléčení - obálka


Doplněny zásoby:

C. S. Lewis: Rady zkušeného ďábla

vtipný i moudrý rozbor silných i slabých stránek povahy každého z nás; nejoblíbenější ze všech knih C. S. Lewise (ukázka v detailu knihy)


Opět na skladě:

Šrí Nisargadatta Maharadž: Prostě buďte!

Učení Sadgura Šrí Nisargadatta Maharadže zprostředkované jeho oddanou žačkou Jean Dunn je dokonalým příkladem opravdového vztahu Gurua a žáka (nově rozšířenou ukázku najdete v detailu knihy).


I v novém obchodě můžete objednávat na fakturu

Platba "na fakturu" se obvykle používá hlavně mezi podnikatelskými subjekty. Spočívá v tom, že zboží neplatíte ihned, ale až po jeho dodání. Platba by měla být uhrazena v době splatnosti, za obvyklé se považuje do 14-ti dnů od vystavení faktury.

V maloobchodním prodeji se používá platba na fakturu pouze zcela výjimečně. Alespoň já jsem takovýto přístup zaznamenal pouze v jednotkách případů. Jsme rádi, že můžeme být v tomto směru tak trochu průkopníky. Nicméně průkopníky poměrně zdatnými - jen za posledních 10 let jsme popisovaným způsobem expedovali na 15.000 zásilek. Drtivá většina pak byla uhrazena v době splatnosti, za což moc děkujeme.

Platbu na fakturu neposkytujeme úplně každému - v podmínkách máme, že je pro "stálé zákazníky". Většinou nám v tomto směru postačí, když máte odebranou a zaplacenou již alespoň jednu zásilku a nejde o nějaké nestandardní podmínky (zasílání na P.O.Box, extrémně velký nákup, špatná platební disciplína v minulosti). Splňujete-li tyto požadavky, směle volte "platba na fakturu". Lze to jak ve starém, tak v novém obchodě. Co se týče požadavku na předchozí zásilky, nezáleží na tom, v kterém obchodě byly uskutečněny (tj. objednávali-li jste ve starém obchodě a v novém děláte první objednávku, přesto můžete volit platbu na fakturu). Splnění podmínek kontrolujeme na základě celé historie zásilek bez ohledu na způsob objednání.

Pozn. pro názornější vysvětlení: uskutečníte-li objednávku s platbou na fakturu, neplatíte nic předem. Zásilku vám zašleme bez dobírky - neplatíte tak ani při převzetí. Teprve když zásilku rozbalíte a zkontrolujete, provedete platbu podle přiložené faktury, a to nejlépe převodním příkazem. Nemusíte ihned - stačí to do zmiňovaných cca 14-ti dnů. Pokud byste náhodou zaplatit zapomněli, po cca měsíci se vám připomeneme mailem s upozorněním. Jsme rádi, že nejpozději na tuto výzvu již zareagují téměř všichni a neuhrazené faktury jsou tak ve zcela snesitelné výši.


Slovensko – další podání plánováno na 3. 12. 2020

Uzávěrka objednávek pro toto podání je v pondělí 30. 11. 2020, 10:00 hod.. Do této doby musíme obdržet objednávku a v případě platby předem též platbu. Poštovné na Slovensko je při zasílání na dobírku 4 eura, při platbě převodem pak 2,4 eur. Cena knih je stejná jako v ČR, pouze přepočtená aktuálním kurzem.

Měnu (EUR) zvolte prosím nahoře v prvním řádku, jediný možný způsob dopravy na Slovensko je "Slovenská pošta", případně u malých zásilek "Pošta - obyčejný dopis" (u zásilek do 150 Kč).


Poznámka: většina odkazů z tohoto e-letteru vede do našeho nového internetového obchodu. Preferujete-li obchod původní, můžete do něj stále vstoupit např. zde. K jednotlivým titulům se pak dostanete pomocí vyhledávání.


Seznam novinek v knihkupectví od 10. do 23. 11. 2020:

MB 108 - Ascendent v Beranu (1. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 110 - Ascendent v Blížencích (3. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 109 - Ascendent v Býku (2. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 118 - Ascendent v Kozorohu (10. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 114 - Ascendent v Panně (6. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 112 - Ascendent v Raku (4. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 120 - Ascendent v Rybách (12. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 113 - Ascendent ve Lvu (5. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 117 - Ascendent ve Střelci (9. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 116 - Ascendent ve Štíru (8. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 115 - Ascendent ve Vahách (7. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 119 - Ascendent ve Vodnáři (11. z cyklu)
Autor: Markéta Vostrá
Nakladatelství: Obhajoba past.
Ascendent jako směr, kudy se chce vyvíjet naše duše; psychologická obrana a vnější působení; proces osamostatnění a individuace; ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 64.00 Kč, Vyšlo: 23.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

SY 315 - kapesní Zlatý tarot (kniha a 78 karet)
Autor: Ciro Marchetti
Nakladatelství: Synergie
Zlatý tarot vás zve do kouzelného světa, v němž prastaré symboly a archetypální motivy ožívají v moderní podobě.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 413.00 Kč, Vyšlo: 20.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

SY 316 - Karty hvězdných duší (kniha a 53 karet)
Autor: Rebecca Campbell
Nakladatelství: Synergie
Aktivační a vykládací karty pomáhající odemnout poklady tvé duše, rozpomenout se na tvůj vesmírný původ a tvou vesmírnou esenci a projevit ji zde.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 516.00 Kč, Vyšlo: 20.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

BA 040 - Světe, div se (povídání pro děti)
Autor: Miloš Macourek
Nakladatelství: Baset
mírně ujeté a vtipně ilustrované sny zvířátek i lidí poukazují na jejich ctnosti i nectnosti - zkrátka tak, jak dětské knížky mají být
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 265.00 Kč, Vyšlo: 20.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

SY 317 - Šamanské léčení (kniha a 44 karet)
Autor: Michelle A Motuzas
Nakladatelství: Synergie
Šamanské a přírodní symboly vám pomohou poznat energie, obavy i falešná přesvědčení, která vám brání prožívat život v celé jeho kráse...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 413.00 Kč, Vyšlo: 20.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AL 149 - Zenová medicína pro mysl a tělo
Autor: Š' Sing-kuej
Nakladatelství: Alpha book
propojíte-li zenovou moudrost, cvičení kung-fu a tradiční čínskou medicínu se zdravou stravou, zlepšíte si celkové zdraví a zmírníte duševní úzkosti
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 231.00 Kč, Vyšlo: 20.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RM 081 - Kadidelnice porcelánová s víčkem
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 270.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GO 002 - kyvadélko kov - cca 45 mm
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 130.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GO 003 - kyvadélko kov kužel - cca 25 mm
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 140.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GO 001 - kyvadélko kov kužel - cca 35 mm
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 140.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

KB 006 - kyvadlo křišťál + "7čaker" řetízek s kameny
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 167.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RV 019 - Lapač snů (průměr cca 11 cm) - různé barvy
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 140.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RV 018 - lapač snů dvojprstencový (průměr cca 9 cm)
(foto ilustrační)
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 149.00 Kč, Vyšlo: 19.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MB 111 - Legenda o orlích lidech
Autor: Tomáš Sedlák
Nakladatelství: Matěj Bárta
"Kdesi za vlnami veliké řeky, v neprobádaných lesích tajgy, se ukrývá jeskyně..." V minulosti jen ústně tradovaný příběh o nalezení Božství v Sobě.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 231.00 Kč, Vyšlo: 18.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

ME 079 - Z iluze do skutečnosti
Autor: Marcelka z hor
Nakladatelství: Marcelka z hor
Recenze: Ano - Ukázka: Ano - Vaše názory: 0
Cena: 295.00 Kč, Vyšlo: 12.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AN 314 - Duchovní almanach
Autor: Emma Loewe
Nakladatelství: Anag
snadno proveditelné rituály, díky kterým se budete cítit vyrovnanější, naladěná na svůj záměr a napojená na svou vnitřní moudrost
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 371.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PR 139 - Jako v nebi, jenže jinak
Autor: Aleš Palán
Nakladatelství: Prostor
V okolí se tu o tobě vyprávějí různé heroické historky, třeba ta, že jsi dával umělé dýchní krávě. To bude fáma, že? ... nová setkání se samotáři ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 462.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AN 315 - Jógová meditace pro každý den
Autor: Stephen Sturgess
Nakladatelství: Anag
Objevte jógu v nejširším, duchovním smyslu, založenou na učení starodávné osmidílné stezky jógy podle indického mudrce Pataňdžaliho.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 306.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AC 121 - Krvavý podzim 1938
Autor: Jiří Padevět
Nakladatelství: Academia
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 553.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

VO 204 - Lexikon českého tarotu 1919-2019
Autor: Petr Kalač
Nakladatelství: Vodnář
nebývalý lexikon českých tarotových karet v němž najdete doslova všechny sady, na něž si vzpomenete; čtenáře osloví jistě i výtvarná stránka publikace
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 651.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

EM 208 - Mistři života
Autor: Vladimír Kafka
Nakladatelství: Eminent
Všichni lidé, kteří zvládli těžkou nemoc či tragickou životní situaci mají jedno společné: nestojí před životem v odporu, naopak jej hrdě vyhledávají.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 325.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

KA 085 - Mocná síla kamenů
Autor: Eva Kalivodová-Štich
Nakladatelství: Kalivodová
krystalové parfémy s léčivou energií, elixíry, koupele, kombinace kamenů, difuzéry, očista kamenů, nabíjení kamenů, rituály, ...
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 214.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AN 316 - Sebeobrana pro ženy s Krav Maga
Autor: Gabriele Feld
Nakladatelství: Anag
Systém Krav maga je esencí různých druhů bojových sportů a zaměřuje se na to, aby jedinec dokázal při jakémkoliv fyzickém ohrožení efektivně reagovat.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 306.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

NX 061 - Umění empatie
Autor: Karla McLarenová
Nakladatelství: Noxi
naučíme se, jak rozeznat a pochopit zážitky jiných jasně a autenticky, abychom se s nimi pak mohli spojit hlouběji a efektivněji
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 371.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RI 106 - Zdravie a výživa ludí (slovensky)-komplet 3 svazky
Autor: Peter Chlebo
Nakladatelství: CAD Press
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 2604.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | Kuchařky

RI 119 - Zdravie a výživa ludí 1 (slovensky)
Autor: Peter Chlebo
Nakladatelství: CAD Press
Jedinečné kompendium sumarizuje najnovšie poznatky z oblastí týkajúcich sa zdravej výživy, z pera renomovaných vedcov, lekárov a ďalších odborníkov.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 929.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RI 120 - Zdravie a výživa ludí 2 (slovensky)
Autor: Peter Chlebo
Nakladatelství: CAD Press
Jedinečné kompendium sumarizuje najnovšie poznatky z oblastí týkajúcich sa zdravej výživy, z pera renomovaných vedcov, lekárov a ďalších odborníkov.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 929.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RI 121 - Zdravie a výživa ludí 3 (slovensky)
Autor: Peter Chlebo
Nakladatelství: CAD Press
Jedinečné kompendium sumarizuje najnovšie poznatky z oblastí týkajúcich sa zdravej výživy, z pera renomovaných vedcov, lekárov a ďalších odborníkov.
Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0
Cena: 826.00 Kč, Vyšlo: 11.11.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli