1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. mandaly, mantry
  5. Emoto Masaru: Skutečná síla vody

Emoto Masaru: Skutečná síla vody

zfotodokumentované zkoumání úžasných vlastností vody, která způsobem krystalizace odráží pozitivní a negativní vlivy okolí ( 122 str. B5) (vydání Tomáš Janeček 2005)

Svět je tajemný a působí v něm skryté energie, které mnohdy nejsme schopni exaktně změřit. Je to případ třeba aury, ale i homeopatie, kdy nosné médium... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
240,00 Kč
223,00 Kč
202,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:BO061
EAN kód:9788085880434
Nakladatel:Tomáš Janeček
Autor:Em
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Svět je tajemný a působí v něm skryté energie, které mnohdy nejsme schopni exaktně změřit. Je to případ třeba aury, ale i homeopatie, kdy nosné médium přenáší informaci, aniž by se v určitém množství nalézala alespoň jedna molekula účinné látky.

Japonskému badateli Masaru Emotovi se přesto podařilo sestavit pokusný postup tak, že je možno tato jinak neměřitelná ovlivnění zviditelnit. Použil k tomu nejběžnější, ale i nejtajemnější kapalinu vodu. Jak známo, voda se skládá ze dvou atomů vodíku a jednoho atomu kyslíku. Atomy vodíku však nejsou na atomu kyslíku navázány na protilehlých stranách, ale v úhlu 104°. To umožňuje, že se molekuly shlukují do různých uspořádání a tvoří nejrůznější druhy krystalů.

Takže vzorky zkoumané vody se zmrazí na -25°C a poté se krystaly přes mikroskop fotografují. Zde se potom objeví nejzáhadnější skutečnost tvorba krystalů a jejich struktura jsou zásadním způsobem ovlivněny tím, jakému energetickému působení byla voda před pokusem vystavena. Necháme-li na vodu například působit elektromagnetické záření z mobilního telefonu, krystaly se znatelně zdeformují nebo úplně zmizí. Proneseme-li nad stejnou vodou modlitbu či na ni necháme působit hudbu nebo i pouhý nápis láska a vděčnost, vytvoří se naproti tomu krystaly nádherné. Záhada, že?

Velmi zajímavé jsou obě knihy, i když je každá trochu jinak pojatá. Léčivá síla vody je více výpravná a technicky lépe zpracovaná; Skutečná síla vody je zpracována přehledněji a je více zaměřena na léčení.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz