1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. duchovní beletrie
  5. Farra Harry: Malý mnich a jeho začátky - Sedmý dar

Farra Harry: Malý mnich a jeho začátky - Sedmý dar

Během svého prvního roku v klášteře musí malý mnich vybojovat řadu duchovních bitev - těch ve svém nitru i těch, které se odehrávají v okolním světě. ( 190 str. V6) (vydání Cesta 2016)

I moc má své mezeSlužebník Jonatan, opat, poslal malého mnicha, aby pomohl v ševcovské dílně při výrobě bot pro chudé. Práci ševcovského učně se malý ... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
228,00 Kč
212,00 Kč
192,73 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CE144
EAN kód:9788072952083
Nakladatel:Cesta
Autor:Fa
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
I moc má své meze

Služebník Jonatan, opat, poslal malého mnicha, aby pomohl v ševcovské dílně při výrobě bot pro chudé. Práci ševcovského učně se malý mnich věnoval s pílí a horlivostí. Jeden z mnichů pracoval před příchodem do Maloo jako švec a vyráběl skutečně mistrovské boty. Služba ve prospěch druhým od něj nyní vyžadovala, aby část každého dne věnoval tomu, co dobře uměl - šití bot.

Malý mnich moc rád čichal vůni staré kůže. Líbilo se mu, když v ústech držel malé hřebíčky, po jednom je vytahoval a zatloukal do podpatku. Učil se sešívat kůži a boty barvit.

"Pamatuj si," říkal mu mistr, "že každou botu, kterou vyrobíš pro chudé, může jednoho dne nosit Kristus. Nikdy nevíš, zda ti v převleku za chudáka nezaklepal na dveře cizinec z Galileje. Každý pár proto dělej jako ten nejlepší, jaký dovedeš, pro případ, že by se tu po nějakých botách znenadání rozhlížel anděl."...

(str. 90)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz