Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. duchovní beletrie
 5. Fritz Zdeněk: Devět stupňů ke štěstí - Schodiště života

Fritz Zdeněk: Devět stupňů ke štěstí - Schodiště života

Mnohé příběhy z této knize se skutečně odehrály, nikoliv však jediné osobě. Jiné zas přilétly z veliké knihy stvoření ... ( 312 str. B5) (vydání Zdeněk Fritz 2007)

Život, smrt a smysl naší existence jsou závažné otázky, se kterými je každý z násneustále konfrontován. Mnozí je odhánějí jako obtížný hmyz, filozofům... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
180,00 Kč
167,00 Kč
151,82 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:ZF003
Nakladatel:Zdeněk Fritz
Autor:Fr
Aura:5:5:5
Barva:or
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Fritz Zdeněk: Devět stupňů ke štěstí - Schodiště života
  Fritz Zdeněk: Devět stupňů ke štěstí - Schodiště života
  není nová ani antikvární
  167,00 Kč
  151,82 Kč bez DPH
Bližší informace
Život, smrt a smysl naší existence jsou závažné otázky, se kterými je každý z násneustále konfrontován. Mnozí je odhánějí jako obtížný hmyz, filozofům však nedajítato témata spát staletí. Stále znovu a znovu se přemýšlející lidé vracejí k těmtozákladním otázkám existence, ale... stále ještě na ně zřejmě nebyla nalezenauspokojivá odpověď. Jsme jen výsledkem souhry různých okolností, jen součtemrůzných náhod? Nebo jsme byli stvořeni nějakou dokonalou bytostí? Proč jsme aletak destrukční a chybující? Proč děláme tolik nepochopitelných, zlých činů? Končívše smrtí, nebo je ještě něco dále?

Pokud jste i Vy tak odvážní, že si v nitru alespoň někdy položíte tyto otázky,pak Vás autor zve na pouť životem s netuctovou a zvláštní ústřední postavou tétoknihy. Nejenže si již od útlého věku klade otázky, které jakoby přesahují její věk,ale současně jsou jí pootevřeny dveře do neviditelného světa kolem nás. Vstupmes Karlem do "světa za světem" a pokusme se spolu s ním hledat odpovědi naotázky, které lidstvo zneklidňují od nepaměti. Pojďme se tedy s Karlem radovat,ale i trpět při hledání Stupňů ke štěstí.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz