Novinky
30.04.2021
Slavíme 30 let od vzniku - dovoz do 30 km zdarma!
Dárek pro Vás k oslavě našeho 30. výročí: do 30 km dovezeme knihy zdarma,nad 30 km poštovné pouze 30 Kč. 30 let je dlouhá doba. A my jsme na toto kul... číst celé
01.03.2021
Přítomni jsme v běžné provozní době
I po 1.3.2021 je možný výdej předem uskutečněných objednávek. Přítomni jsme v běžné provozní době. Možný je také podej a vydání balíků GLS.  Vybírání... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 13.5.2021. Uzávěrka objednávek 10.5.21 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. new age, podvědomí
  5. Fujera Sam: Volání duše - Zrozen k pravdě (2)

Fujera Sam: Volání duše - Zrozen k pravdě (2)

hladivá slova utřiďující orientaci v prostoru poznání a pomáhající postoupit zas o kousek dál po klikaté stezce duchovního růstu ( 159 str. B5) (vydání Alman 2006)

Většina z nás si přeje štěstí, krásný život, velkou lásku, nebo alespoň život bezbolestí a trápení.Čekáme na zázrak, a on nepřichází. Modlíme se, a ne... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
158,00 Kč
147,00 Kč
133,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AL068-N6fiB5-737
EAN kód:9788086766737
Nakladatel:Alman
Autor:Fu
Aura:3:3:3
Barva:fi
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Většina z nás si přeje štěstí, krásný život, velkou lásku, nebo alespoň život bezbolestí a trápení.

Čekáme na zázrak, a on nepřichází. Modlíme se, a nejsme vyslyšeni. Vynakládáme úsilí, a výsledek téměř žádný. Snažíme se změnit druhé, aby byli lepší, aslýcháme, jak jsme nesnesitelní. Věnujeme se duchovní práci sami na sobě, a osudse nám zhoršuje.

V tu chvíli můžeme zaslechnout volání duše. . . Toto volání slyší jen ti, kteříjsou opravdoví. Ti, kteří nezahořknou a neztratí naději.

Volání duše je příliš jemné na to, aby bylo slyšet ušima. Je to vlastně jen takovýstav. Stav, kdy člověk už nechce být někým nebo něčím. Chce být obyčejnýmčlověkem. Žít obyčejný, hluboký život, v němž si sám rozhoduje, čím se bude činebude trápit. Jak dlouho a kdy se bude radovat. Je to stav, kdy člověk vidí a slyšíto, co jiní nevidí a neslyší. A není to nadpřirozená schopnost, která to umožňuje.Jen jsme poslechli volání duše a zvolnili svůj běh životem nebo ho téměř zastavili.

Když jedeme autem velkou rychlostí, vidíme jen silnici. Zpomalíme-li, vnímámemnoho detailů. A tak je to i v životě člověka.

Žijeme-li život povrchně, je pro nás moře jen masou vody. Pokud ale žijemeživot v jeho hloubce, pak moře jsou miliardy kapek, kde ani jedna není stejná jakodruhá. . .

Volání duše je zamyšlení nad životem a skrytý návod, jak z masy vody udělatmiliardy radostných nádherných kapek. . .
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz