1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. sny, snáře
  5. Gato: Brána do věčnosti - Učebnice lucidního snění

Gato: Brána do věčnosti - Učebnice lucidního snění

učebnice lucidního snění vycházející i z nagualského přístupu i tibetské jógy spánku, avšak v první řadě z vlastní praxe ( 158 str. B5) (vydání Dobra 2009)

Psát knihu o lucidním snění je jako pokoušet se chytat vítr. Na jedné straně jechytání větru synonymem pošetilosti, na druhé straně vedlo umění chytit... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
169,00 Kč
157,00 Kč
142,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DB060
EAN kód:9788086459653
Nakladatel:Dobra
Autor:Ga
Aura:5:5:5
Barva:fi
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Psát knihu o lucidním snění je jako pokoušet se chytat vítr. Na jedné straně jechytání větru synonymem pošetilosti, na druhé straně vedlo umění chytit ”správný” vítr k objevení mnoha nových a nevyzpytatelných zákoutí tohoto světa. Tedyalespoň v době, kdy byli dobrodruzi a cestovatelé na výpravách k jiným světůmodkázáni pouze na vory a plachetnice. Podobně může jeden čtenář knihu odlo-žit po přečtení pár stránek, neboť se mu text bude jevit jako vrchol pošetiléhobláznovství, zatímco druhý přistoupí k textu jako k magické plachetnici, která hodopraví do světů a dimenzí, o kterých se mu dosud ”ani nesnilo”.

Tato kniha je hlavně tím, co napovídá její podtitul – tedy učebnicí. Lucidnísnění je Velká Věc, cesta vedoucí z povrchu až k nejhlubšímu jádru. Snění mámnoho vrstev, mnoho interpretačních rovin. To je třeba mít na paměti. Lucidnísnění někdy vypadá jako nevinná a rozpustilá kratochvíle, jindy jako boj na života na smrt. O lucidním snění nemá smysl moc přemýšlet, důležité je ponořit se doněho a praktikovat. Vše se objasní samo... a s přibývající praxí bude jedna našečást stále více intuitivně chápat a ta druhá – racionální – bude klást stále méněotázek.

Připozdívá se, tak proč se na křídlech snění nevydat na cestu do neznáma...
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz