Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. minerály, čakry
  5. Greenwellová Bonnie: Energie transformace

Greenwellová Bonnie: Energie transformace

tento průvodce procesem probouzení Kundaliní předkládá pozitivní zkušenosti i varování získané dlouhodobou autorčinou praxí ( 395 str. V5)

Transpersonální psycholožka Bonnie Greenwellová provádí svou duchovní praxi již třicet let. V posledních letech studuje zejména učení Šrí Aurobinda, a... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
398,00 Kč
370,00 Kč
336,36 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DA094
EAN kód:9788086685076
Autor:Gr
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Transpersonální psycholožka Bonnie Greenwellová provádí svou duchovní praxi již třicet let. V posledních letech studuje zejména učení Šrí Aurobinda, advaitovou védántu a krijájógu. V současnosti působí jako terapeutka v sanfranciské oblasti a podílí se na výcviku terapeutů v práci s probouzející se jemnou energií životní síly, v Indii zvanou Kundaliní. Je také patronkou Světové společnosti pro klinickou jógu.

Její Energie transformace pojednávají o Kundaliní, čistém vědomí přesahujícím mysl a extatické zkušenosti duchovního probuzení. Jsou ale také o fyzickém zhroucení, psychickém chaosu a náhlé změně osobnosti, tj. o těch aspektech lidské transformace, které vyrvou člověka z jeho dosavadního způsobu života.

V knize najdete prastaré i současné příběhy lidí, kteří objevili a integrovali zkušenost posouvající hranice jejich duševního zdraví a božskosti. Kniha je též praktickým průvodcem, jenž vám pomůže tuto zkušenost přežít a transformovat.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz