Novinky
22.10.2020
Zasílání běží dál, maloobchodní prodej přerušen
Zasílání zásilek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej zásilek, dodavatelé, velkoobchodn... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 29.10.2020. Uzávěrka objednávek 26.10. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. reinkarnace
  5. Grosz Anton: Dopisy umírajícímu příteli

Grosz Anton: Dopisy umírajícímu příteli

jak pomoci vašim blízkým s vědomým odchodem z tohoto světa na základěTibetské knihy mrtvých; s předmluvou 14. dalajlamy ( 177 str. V5) (vydání DharmaGaia 2001)

Milý příteli,život po smrti existuje - o tom bys neměl ani na okamžik zapochybovat. Vědcimohou namítnout, že to nebylo dokázáno. Na to lze říct: "Pouz... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
228,00 Kč
212,00 Kč
192,73 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DA075
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Gr
Aura:3:3:3
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Milý příteli,
život po smrti existuje - o tom bys neměl ani na okamžik zapochybovat. Vědcimohou namítnout, že to nebylo dokázáno. Na to lze říct: "Pouze vašepřístroje to nemohou prokázat." Psychologové mohou tvrdit, že je to všechnozáležitost Tvé mysli. Můžeš odpovědět: "Právě mysl přechází naonen svět, takže se shodujeme." Skeptikové mohou poznamenat, že je toTvé zbožné přání. "Přál jsem si, aby to tak bylo, a mé přání sesplnilo," odpovíš.

Nepochybně bude nadále probíhat "výzkum". Pochybovační vědcise budou snažit pochopit, co se děje, a racionálně vysvětlit svá stará přesvědčeníve světle nové reality. Budou nadále shromaždovat údaje, experimentovat zapomoci nejmodernější techniky, zpovídat pacienty a pokládat stále dokolatytéž otřepané otázky. Budou popírat vše, o čem se nemohou přesvědčitvlastními smysly. Tvé vědomí, tu část Tebe samotného, která žije dálpo smrti fyzického těla, ovšem nelze změřit žádnými pozemskými přístroji.Pokud budou vědci nadále hledat odpovědi na otázky týkající se onoho světapomocí nástrojů a smyslů tohoto světa, nikdy nenajdou, co hledají. Jde-lio ně samotné, je to politováníhodné, ale na lidech, kteří jim věří, tímpáchají zločin.

Rovněž budou existovat lidé, kteří odmítají věřit čemukoli, co výslovněnedefinuje jejich náboženská doktrína. Také v tomto případě je třebarozvinout větší pochopení, které překoná příliš úzké definice. Ačkolislova mistrů jsou vždy pravdivá, nesmíme zapomenout, že ve své době hovořilik prostým lidem, kteří za sebou neměli stovky let vzdělávání a tolik zkušenostíjako my. Nelze očekávat, že by otevřeně přijali představy a myšlenky,které nám připadají samozřejmé. Poznání staví na tom, co bylo před ním,a třebaže to, co se tehdy vyučovalo, mohla být pravda, bylo to určenosluchu tehdejších lidí. Existovalo mnohem víc učení, na která lidstvonebylo připraveno. Ježíš říká: "Ještě bych měl mnoho mluviti vám,ale nemůžete snésti nyní." (Jan 16:12) Není to také pravda?

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz