Novinky
22.10.2020
Zasílání běží dál, maloobchodní prodej přerušen
Zasílání zásilek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej zásilek, dodavatelé, velkoobchodn... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 29.10.2020. Uzávěrka objednávek 26.10. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. záhady, proroci
 5. Habeck Reinhard: 10 000 let UFO - přehledná příručka ufologie

Habeck Reinhard: 10 000 let UFO - přehledná příručka ufologie

Jsou UFO pouze smyslové halucinace? Není mánie o spojencích ve vesmíruničím jiným než náhradním náboženstvím? ... ( 146 str. V5) (vydání Chvojkovo nakl. 2001)

O´Leary: "Ministerstvo sedí na hoře hanebných tajností..." V listopadu 1994 bylo oficiálně odhaleno, že američtí lékaři od k... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
132,00 Kč
123,00 Kč
111,82 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CH013
EAN kód:9788086183282
Nakladatel:Chvojkovo nakl.
Aura:3:3:3
Barva:čr
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Habeck Reinhard: 10 000 let UFO - přehledná příručka ufologie
  Habeck Reinhard: 10 000 let UFO - přehledná příručka ufologie
  není nová ani antikvární
  123,00 Kč
  111,82 Kč bez DPH
Bližší informace

O´Leary: "Ministerstvo sedí na hoře hanebných tajností..."
V listopadu 1994 bylo oficiálně odhaleno, že američtí lékaři od konce války až do nejnovější doby prováděli radioaktivní testy na lidech, aniž by o tom postižení věděli. Co se nedávno dostalo v USA na veřejnost, silně připomíná hrůzné pokusy na lidech z temné éry nacismu:
 • Těžce nemocným pacientům bylo bez jejich vědomí vstřikováno plutonium, aby se zjistilo, jak rychle je organismus schopen tento vysoce nebezpečný prvek znovu vyloučit.
 • Osmi stovkám těhotných žen byla podávána radioaktivně obohacená strava a zkoumalo se, jak ji jejich těla absorbují. Následná studie prokázala, že děti těchto žen měly podstatně výraznější sklony k onemocnění rakovinou.
 • Vybraní členové Harvardské univerhzity podávali dětem po měsíce radioaktivně kontaminovanou ovesnou kaši kvůli výzkumu látkové výměny.
 • Mimořádně vysoký počet radioaktivitou poškozených lidí byl zaznamenán ve státech Nevada, Utah a Arizona, kde US-Army po desetiletí prováděla jaderné zkoušky.
 • Nejméně ve dvou věznicích byla vězňům ozařována varlata. Po skončení pokusů byli postižení sterilizováni, aby se předešlo vzniku "atomových mutantů".
 • Prokazatelně existovaly experimenty s radioaktivními mraky, aniž by o tom obyvatelé dotyčných oblastí byli informováni nebo před nimi chráněni.

Ministryně energetiky v Clintonově vládě Hazel O´Learyová nařídila další zkoumání takovových případů a mluvila o "32 miliónech spisů, označených za ´tajné´", které souvisejí s pokusy na lidech. "S úžasem a později úděsem jsem zjistila, že ministerstvo sedí na hoře hanebných tajemství." Objednavatelem pokusů byly nejrůznější organizace, tajné služby, Pentagon i CIA.

S testy na lidech nedělali ani Rusové nějaké zvláštní okolky a výzkumným účelům se museli podrobit nespočetní lidé. Tak např. když sovětská armáda odpálila r. 1954 mezi Samarou a Orenburgem v blízkosti 45 000 vojáků jadernou bombu, aby se zjistilo, zda v radioaktivitou ozářené oblasti lze bezprostředně po explozi nadále vykonávat bojové operace.

Experimenty s lidmi se ovšem neomezují jen na radioaktivní pokusy. Nové dokumenty dokazují, že armáda je zapletena i do oblasti únosů UFO. Krátce po zveřejnění případu únosu lidí ufonauty zavlekly zvláštní jednotky tyto nic netušící osoby do podzemní vojenské základny, kde pak byly podrobeny vyšetření a implantovali jim tajně vyvinuté biočipy, které sloužily k experimentům s kontrolováním chování.

Na stopě takových machinací tajných služeb nejsou jen autoři sci-fi, pověstní bujnou fantazií, nýbrž i svědomití vědci. Jedním z nich je rakouský astronom dr. Helmut Lammer. Tento známý expert na UFO a spisovatel pracuje jako geofyzik v oblasti planetárních atmosfér na Institutu pro kosmická bádání v Štýrském Hradci a publikuje aktuální studie v renomovaných mezinárodních odborných časopisech. V poslední době se podílel na vyhodnocování záznamů magnetického pole, které získala sonda mars Global Surveyor Mission americké kosmické agentury NASA. Po mnoho let se zabývá fenoménem UFO a podobnými tématy z periférie oficiální vědy. Předmětem jeho zvláštního zájmu jsou budoucí vojenské studie a technologie včetně případů utajování vojenských záležitostí po skončení studené války. Jeho knihy "Zatajování UFO" a "Blízká setkání s UFO" (spolu s inženýrem Oliverem Sidlou) patří k základním dílům literatury o UFO. Roku 1997 překvapil veřejnost novou knihou o tajných službách, operujících z pozadí. Dílo nese název "Skryté operace" a Lammer v něm spolu s manželkou Marion objasňuje propojení armády s fenoménem únosů lidí ufonauty.

Podle Lammerových studií se poznatky vědeckého bádání UFO v současnosti omezují na tři následující těžiště:
Za prvé: existuje reálné fyzické jádro fenoménu UFO.
Za druhé: Fenomény UFO zanechávají fyzikálně měřitelné stopy jako jsou změny magnetického pole, škody z ozáření, radarové detekce a předávání tepla.
Za třetí: mnohé z těchto měřitelných případů jsou naplněny silnými psychologickými komponenty, které často ústí do zatím nejasných zážitků s únosy ze strany UFO.


"Při takovém zážitku," objasňuje Lammer, "si ten nebo onen postižený většinou vzpomíná pouze na chybějící časový úsek, který je v souvislosti s jakýmsi jasným světlem. Během psychiatrického vyšetření pak vycházejí najevo obecně známé příběhy experimentů v malé okrouhlé místnosti, které provádějí cizí malé a šedivě zbarvené bytosti. Jestliže postižená osoba vykazuje tzv. posttraumatické stresové poruchy, měl by se její údajný kontakt s neznámými bytostmi brát vážně."

"Záhadný obsah takových celosvětově se vyskytujících případů," řekl mi Lammer dále, "je v současné době zkoumán jako celek a stasticky ověřován v MUFON-Abduction-Transcription-Projekt."

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz