Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. tantra, sexualita
  5. Haich Elisabeth: Sexuální síla a jóga

Haich Elisabeth: Sexuální síla a jóga

Dívejme se na sexuální sílu jako na klíč umožňující otevřít dveře mezi duchem a hmotným světem, shora dolů, ale i zdola nahoru. ( 175 str. V5) (vydání Aquamarin 2008)

Nastoupení jógické cesty neznamená to, že musíme začít se zdrženlivým životem. Na začátku jógické cesty se musíme v každém ohledu nejdříve učit, jak ž... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
260,00 Kč
242,00 Kč
220,00 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AQ038
EAN kód:9788086259079
Nakladatel:Aquamarin
Autor:
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Nastoupení jógické cesty neznamená to, že musíme začít se zdrženlivým životem. Na začátku jógické cesty se musíme v každém ohledu nejdříve učit, jak žítzdravě podle přírody, nikoli proti ní. K tomu patří zdravé jídlo a pití a přirozenětaké zdravý erotický život. Jóga nás učí, jak se ozdravíme a budeme žít zdravě v duchu, v duši a v důsledku toho také v těle. Jak by mohl člověk zanechatpohlavního života, když ještě vůbec neví, co je to zdravý pohlavní život?

Dalších stupňů, na nichž člověk vyrůstá stále více z těla a zduchovňuje, by takjako tak dosáhl. Vždyť tento vývoj je v nás uložen tak, jako je uloženo v rostlině,že nejdříve zapustí kořeny, potom dostává listí, přinese květy a nakonec dosáhnevrcholu, přinese ovoce, protože tento cíl v ní dřímal již tenkrát, když byla ještě semenem. Člověk má v sobě jako semeno schopnost dosáhnout nejvyššího cíle – Boha– a stát se bohočlověkem. Podle zákonů přírody ale trvá tato cesta přirozenéhovývoje velmi dlouho, možná tisíce let. Je velice namáhavá a plná utrpení a potřebuje mnohá vtělení. Člověk ale má v sobě tajemnou možnost ve vlastní sexuálnísíle, pomocí níž může tohoto vývoje a rozvoje dosáhnout v mnohem kratším čase.

Tato kniha nechce v žádném případě vzbudit "chuť k impotenci" – nýbrž naopak: Chce cvičenci jógy ukázat cestu, která vede k prameni nade vše nejvyššípotence. A dosahuje-li se na této cestě konečného cíle, cíle celého lidstva, potomse tím získá také vláda ducha nad všemi silami, které jsou k dispozici stále potenciálně ve velkém božském JÁ člověka a všech bytostí. Tato vláda ducha, jednoudosažená, se již neztratí, ani při zestárnutí těla, protože božské tvůrčí síly nepocházejí z těla, nýbrž ony tvoří tělo. A kdo je v sobě poznal a zažil a naučil sepoužívat jich jako klíče, vědomě vládne také tělu.

Pramenem nejvyšší potence je Bůh.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz