1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. reinkarnace
  5. Hallová Judy: Déjá vu - pohledy do minulých životů

Hallová Judy: Déjá vu - pohledy do minulých životů

autorka, léčitelka a astroložka, vede více než 20 let studijní skupiny zaměřené na zkoumání duchovního rozvoje a minulých životů ( 218 str. B5)

Mnoho lidí se dnes zabývá svými minulými životy, často ve snaze najít smysl toho současného. Jsou vůbec naše minulé životy pravdivé? Má jejich zkoumán... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
218,00 Kč
203,00 Kč
184,55 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AL024-F7--B5-199
EAN kód:9788086135199
Autor:
Aura:5:5:5
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Mnoho lidí se dnes zabývá svými minulými životy, často ve snaze najít smysl toho současného. Jsou vůbec naše minulé životy pravdivé? Má jejich zkoumání nějakou cenu? A proč vůbec máme jiné životy?

Déj'a vu je první knihou, která sice přijímá princip reinkarnace, ale současně zpochybňuje věrohodnost některých minulých životů, na které se člověk upamatuje. Autorka této knihy působí již více než dvacet let jako poradkyně pro otázky karmy a ve své praxi přivedla stovky lidí do jejich jiných životů. Jakmile překročíme rámec současnosti, přestává být čas lineární a chronologickou veličinou a nabývá podoby spirály, z níž můžeme vstoupit kamkoli.

V návratech do minulých životů se čas od času objevují mnohé známé osobnosti, například král Artuš a jeho dvůr, egyptští faraonové i Jidáš. Tato kniha důkladně zkoumá možnosti vysvětlení tohoto jevu, jimiž mohou být kolektivní paměť, kryptomnézie (skrytá, nevědomá paměť), existence skupiny duší, přístup ke kronikám Akaša i vtištění (imprinting); v tomto kontextu se zabývá platností a významem minulých životů. Zkoumá také povahu času, stavy mezi životy (s odkazem na tibetské knihy mrtvých Bardo a na egyptské knihy mrtvých), budoucí životy i zdánlivé minulé životy.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz