Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 27.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, d... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.12.2020. Uzávěrka objednávek 30.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. šamanismus
 5. Harner Michael: Cesta šamana - Jak probudit svůj vnitřní potenciál

Harner Michael: Cesta šamana - Jak probudit svůj vnitřní potenciál

důvěra v průvodce je na šamanské cestě zásadně důležitá - z knihy pomáhající si osvojovat šamanský stav vědomí mám dobrý pocit ( 204 str. V5) (vydání DharmaGaia 2010)

Šamani, které v "civilizovaném" světě nazýváme "medicinmany" a "felčary",jsou držitelé pozoruhodného souboru starobylých technik, které používají k do... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
258,00 Kč
240,00 Kč
218,18 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DH067
EAN kód:9788086685816
Nakladatel:DharmaGaia
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Harner Michael: Cesta šamana - Jak probudit svůj vnitřní potenciál
  Harner Michael: Cesta šamana - Jak probudit svůj vnitřní potenciál
  není nová ani antikvární
  240,00 Kč
  218,18 Kč bez DPH
Bližší informace
Šamani, které v "civilizovaném" světě nazýváme "medicinmany" a "felčary",jsou držitelé pozoruhodného souboru starobylých technik, které používají k dosažení a udržování pohody a zdraví, a to jak u sebe, tak u členů své komunity. Tytošamanské metody jsou si na celém světě nápadně podobné, dokonce i mezi národy,jejichž kultury jsou zcela rozdílné a které byly desítky tisíc let odděleny oceánema kontinenty.

Šamanismus je velké duševní a emoční dobrodružství, do něhož je vtažen jakpacient, tak šaman léčitel. Šaman skrze svou heroickou pouť a úsilí pomáhá pacientům transcendovat jejich normální, všední definici skutečnosti, včetně definicesebe samých jakožto nemocných. Šaman ukazuje svým pacientům, že ve svém bojiproti nemoci a smrti nejsou emočně a duchovně osamoceni. Šaman se o své speciální schopnosti a přesvědčení dělí s pacienty na hluboké úrovni vědomí; ukazuje jim,že druhá lidská bytost je ochotna obětovat své vlastní já, aby jim pomohla. Totošamanovo sebeobětování vyvolává v pacientech stejně velkou emoční oddanost ipocit závazku bojovat po boku šamana za záchranu svého já. Starostlivost a léčbajdou ruku v ruce.

Tato kniha by měla především posloužit jako úvodní učebnice šamanské metodologie týkající se zdraví a léčení. Základní podstatné věci jsou tu uvedeny prokaždého, kdo má možnost a chuť začít praktikovat cestu šamana. Znalosti šamanismu, stejně jako jakékoli jiné vědomosti, mohou být použity k různým účelům– to závisí na způsobu, jakým je použijeme. Zde nabídnuté poznatky slouží potřebám léčitele, nikoli čaroděje, a metody zde uvedené směřují k dosažení pohody,zdraví a k pomoci druhým.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz