Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Henderson Bill: Vyhrajte svůj boj s rakovinou

Henderson Bill: Vyhrajte svůj boj s rakovinou

jako první krok změňte svůj způsob stravování - hned teď, šetrně a netoxicky - zvrat v nemoci přijde obvykle za 5 až 8 týdnů ( 306 str. B5) (vydání Pudil 2011)

ÚVOD - Jak vyhrát boj s rakovinouJe mi velkou ctí, že vám či vašim blízkým mohu pomoci léčit rakovinu. Už deset let se snažím pomáhat lidem vypořádat ... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) > 20 ks
Doporučená cena:
300 Kč
279 Kč
254 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:PU100-O8zeB5-902
EAN kód:9788025453902
Nakladatel:Pudil
Autor:He
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
ÚVOD - Jak vyhrát boj s rakovinou

Je mi velkou ctí, že vám či vašim blízkým mohu pomoci léčit rakovinu. Už deset let se snažím pomáhat lidem vypořádat se s rakovinou, a za tu dobu jsem zjistil, že existují jen tři důvody, proč lidé umírají na rakovinu:

  1. nedostatek informací
  2. nedostatek kázně, když informace získají
  3. slepá důvěra k lékařům, kteří je léčí
Slovo rakovina v diagnóze vždycky vyvolává strach. To už je součástí kultury, v níž žijeme. Strach z nemohoucnosti a bolesti je ve skutečnosti větší než strach ze smrti. Teď vám povím něco, na co se skutečně můžete spolehnout. Diagnóza rakoviny nikdy není rozsudek smrti.

Proč byste mě vlastně měli poslouchat?

Máte na vybranou ze dvou možností. Hledat si sami informace, jako je například tahle kniha, anebo poslouchat doktory. Naléhavě vám radím, abyste vydrželi číst nějakých deset až dvacet hodin (a přečetli zbytek téhle knížky), a budete "chytřejší než váš onkolog" - pokud jde o rakovinu. Vážně! Nic jiného k tomu není zapotřebí.

Rakovina se ze všech degenerativních onemocnění léčí nejsnadněji. Mnohem snadněji než například cukrovka. Jakmile pochopíte, co je rakovina, pochopíte také, že konvenční způsob léčby nedává nejmenší smysl.

Já kromě téhle knihy neprodávám nic. Žádná instituce ani výrobce doplňků či preparátů, které doporučuji, mi nic neplatí. Tuhle nezávislost si musím uchovat, abyste mi důvěřovali jakožto zdroji informací.Hodně lidí, kteří se mými radami řídili, se z rakoviny uzdravilo. Kolik procent? To vážně nevím. Nevedu si o nich podrobné záznamy. Ani je pravidelně nekontroluji, abych se ujistil, že dodržují novou životosprávu, která je uzdravila. Vím, že jsem většině z nich pomohl zbavit se rakoviny.

Zásadně důležité je, abyste se pokusili najít příčinu své nemoci. Pak vám přesně vysvětlím, co bych dělal na vašem místě, abyste se s ní vypořádali. To je vše, co vám mohu nabídnout. Ale stačilo to k uzdravení tisíců lidí po celém světě.

(str. 31)


Samoléčba rakoviny, kterou doporučuji

Prosím, nemějte pocit, že se vydáváte na nezmapované území, když si začnete léčit rakovinu "alternativními" postupy. V roce 1997 počet návštěv u alternativních léčitelů převýšil v USA počet návštěv u alopatických (konvenčních) lékařů. A toto číslo neustále stoupá. Nedávný průzkum Nadace pro prodloužení života ukázal, že 80 % pacientů s rakovinou užívá jeden či více "alternativních" postupů a polovina z nich o této léčbě svému lékaři neříká.

Tak tohle vám nedoporučuji.

V této části knihy popíšu postupy léčby rakoviny, které musíte probrat se svým doktorem, ať je to, kdo je to. Jestli se ale vašemu současnému lékaři tyto postupy nezamlouvají, stejně s nimi začněte, a najděte si jiného doktora, kterému se líbit budou. Jsou to postupy, k nimž existuje obrovské množství informací. V průběhu mnoha let bylo ověřeno, že fungují u všech typů rakoviny.

Pohovořím podrobně o těch řešeních, která bych si zvolil, kdybych já sám měl rakovinu. Jaký typ rakoviny? To je úplně jedno. Ať už by šlo o jakýkoli typ a kterékoli stadium rakoviny, které by mi diagnostikovali, dělal bych tytéž věci popsané níže.

Popíšu vám přesný léčebný režim, který bych dodržoval. Není nijak nákladný. Vlastně většina z toho nic nestojí. Je to obtížné? Ne, protože většinu z toho dělám už teď preventivně. Znám spoustu lidí, kteří přesně dodržovali tento režim a vyhráli svůj boj s rakovinou. Znám skutečně lidi, kteří se vyléčili z rakoviny s pomocí jediného z uvedených šesti postupů. Jestli můžu zaručit, že to funguje? Je mi líto. Záruky neposkytuji.

Musíte si o těchto postupech sehnat ještě víc informací, než kolik je obsaženo v této knize. Uvedu zdroje, abyste to mohli udělat. Udělejte si tyhle rešerše předtím, než o tom budete mluvit se svým lékařem. Jenom tak budete moci posoudit jeho reakci, když toto téma otevřete. Nespokojte se s tím, že se na tyto postupy jenom "zeptáte doktora" Jen velmi málo lékařů je tak dobře informovaných o těchto způsobech léčby rakoviny, jako budete vy už za pouhých pár minut. Než o nich ale začnete hovořit, musíte být naprosto přesvědčeni o jejich účinnosti.

Prostředky k povzbuzení imunitního systému

Rakovina a imunitní systém

Rakovina nikdy nezačne a nikdy se nerozvine, pokud je pacientův imunitní systém dostatečně silný. Takže hlavní prioritou, ať už pro prevenci nebo léčbu, je dostat imunitní systém do stavu, kdy je schopen s rakovinou bojovat...

(str. 106)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz