Novinky
27.05.2021
Jaký je smysl života? Koláčové grafy.
Rád bych se podělil o zajímavé výsledky naší ankety a děkuji tímto všem odpovídajícím (celkem vyplnilo dotazník 128 čtenářů). Odpovídající vybírali v... číst celé
10.05.2021
Od 10.5.2021 je otevřeno opět v plném rozsahu
Od 10.5. nás můžete navštívit opět v běžném režimu. Omezení jsou minimální - konkrétně 5 zákazníků najednou v prodejně, k čemuž stejně obvykle nedochá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
10.01.2022 E-novinky
E-novinky k 6. 1. 2022
Marie Brožová: Zatoulaní andělé | Tipovací soutěž: jak odpoví ostatní - zahrajte si | Pjér la Šé'z: In Deos číst celé
10.01.2022 E-novinky
E-novinky k 10. 12. 2021
Richard Rudd - nová kniha | David R. Hawkins - nová kniha | objednávky pod stromeček ještě do úterka číst celé
05.12.2021 E-novinky
E-novinky k 25. 11. 2021
Nová "Agnes" | Posledních 5 dní slevy | Pětiletý deník "Tam a Zpět" číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.2.2022. Uzávěrka objednávek 31.1.22 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. léčitelství
  5. Hontz Carol Ann: Nekonečné možnosti

Hontz Carol Ann: Nekonečné možnosti

popis systému "Jednotného mozku" (One Brain) nazývaného též nepřesně "kineziologie", včetně ilustrativních rozhovorů s klienty ( 118 str. B5) (vydání Amikus 1998)

Tato kniha se do našeho knihkupectví dostala až s přibližně ročním zpožděním. Není totiž v běžných distribučních sítích a i ve velké většině knihkupec... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
99,00 Kč
92,00 Kč
83,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AM005-O3růB5-
Nakladatel:Amikus
Autor:Ho
Aura:3:3:3
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Tato kniha se do našeho knihkupectví dostala až s přibližně ročním zpožděním. Není totiž v běžných distribučních sítích a i ve velké většině knihkupectví byste ji marně hledali. A i když jsme již dříve s nakladatelstvím Amikus spolupracovali, dozvěděli jsme se o knize víceméně náhodou na jedné výstavě. Dodání knihy pak již bylo otázkou několika dnů.

Přitom jde o knihu velice zajímavou, popisující dalekosáhlé možnosti kineziologické metody One Brain (Jednotného mozku), jejímž hlavním cílem je léčba zraněné duše. A různá zranění, v menší nebo větší míře, utrpěl doslova každý. Je-li duše poraněná, ovlivňuje to všechny životní oblasti: tělo, ducha, city, fyzické prostředí i naše vztahy.

A právě zde je síla metody One Brain, která umožňuje pomocí kineziologie nalézt to nejbolavější místo a poté pomocí řady technik tuto potíž obvykle již provždy odstranit.

Autorka této knihy přinesla metodu do České republiky a vyškolila první facilitátory, z nichž v současné době již několik desítek dosáhlo úrovně, kdy jsou oprávněni provádět školení dalších zájemců samostatně. Podstatnou částí knihy jsou příklady z praxe, z kterých je patrné, u kterých potíží bude metoda s velkou pravděpodobností úspěšná. V závěru publikace je uveden seznam facilitátorů-lektorů v ČR a SR s adresami a telefony.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz