Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Doplňkový sortiment
 3. Indiánský symbolický reliéf ("Indiánský drak")

Indiánský symbolický reliéf ("Indiánský drak")

kachel, materiál teracota (vydání Karaba 2006)

Původ indiánského symbolického reliéfuTento zvláštní reliéf, podobající se šnečí ulitě, se dostal do Evropy kolem roku 1935. Za jeho získání vděčíme f... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
899,00 Kč
836,00 Kč
690,91 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DR023
Nakladatel:Karaba
Aura:3:3:3
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Původ indiánského symbolického reliéfu

Tento zvláštní reliéf, podobající se šnečí ulitě, se dostal do Evropy kolem roku 1935. Za jeho získání vděčíme francouzskému inženýrovi L. Turenne. Tento člověk se zajímal o všechny staré pověsti, záhady. Jako radiosteziolog hodně cestoval po takovýchto místech světa. Dostal se i na dálný východ, kde se spřátelil s domorodými obyvateli, žijícími v horách. Přesnější místo určení bohužel není udáváno. Šaman tohoto kmene se stal jeho přítelem. Jednoho dne mu odkryl tajemství jejich rodu, pečlivě střežené po staletí. V doprovodu náčelníka mu bylo povoleno vstoupit do posvátné jeskyně, kde se nachází kamenný, věky poznamenaný kultovní kámen. V jeho povrchu je vyryt rukou předků reliéf draka. Tento kámen má v průměru 8 metrů. Protože měl jejich francouzský přítel o toto nebývalý zájem, po poradě vážených osobností kmene mu bylo dovoleno si vše pečlivě změřit a byly mu vysvětleny některé funkce draka. Drak je poselstvím předků, kteří toto tajemství získali od Bohů. Drak má mnoho schopností, které ještě nebyly odhaleny, a které se teprve lidstvo naučí využívat, až dospěje k takové úrovni vědění, že porozumí. Existuje však také mnoho ochran, které ho chrání před jeho zneužitím.

 • Jednou z nich je jeho oko. Když se do něj zapíchne ostrý předmět, drak přestane fungovat. Je to jakýsi vypínač. Jeho funkce však je mnohem širší. Když se zanese špatnou mentální energií, drak také přestává fungovat. Proto k němu operatér musí přistupovat vždy čistý, bez špatných úmyslů, a bez jakéhokoliv zaujetí.
 • Drak nefunguje správně, pokud není natočen přesně na sever. Toto je pro to, že jeho energie je napojena na vesmír.
 • Pokud operatér není energeticky neviditelný, drak nevypovídá pravdivé údaje, neboť se mísí energie operatéra a energie testované osoby.
 • Pokud na draku pracujeme špatně na úrovni těla, může dojít při nesprávném použití k úbytku energie, únavě, až onemocnění.
 • Pokud pracujeme nevhodně na úrovni duše, může dojít k poškození duchovních schopností, k jejich ztrátě, či uzavření.
 • Pokud pracujeme na úrovni Boží, aniž bychom k tomu dostali oprávnění, může dojít ke karmickému postihu.

Proto je třeba si uvědomit, že se nejedná o hračku, ale silný magický předmět, který je třeba mít v úctě a přistupovat k němu uváženě.
Francouzský inženýr L. Turenne se zprvu domníval, že získal zajímavý suvenýr, avšak nedalo mu to, aby po návratu tento zvláštní předmět nezkoumal pomocí radiostezie. A tak zjistil, že vše co mu tvrdil tento domorodý šaman je ryzí pravdou. Drak skutečně umí hovořit a to řečí vln.
Protože se jedná o posvátný, kultovní předmět, musí s ním být také tak zacházeno. Není pravda, že replika je méně účinná, či méně chráněná, než původní kamenný reliéf. Je celkem jedno, kolik kopií bude vyrobeno, všechny budou mít stejné účinky, a všechny budou podléhat stejným zákonům ochrany, jako originál. Posvátnost tohoto symbolu a množství rituálů a obřadů kolem něj konaných, ho činí magickým předmětem. A to takovým předmětem, který má v sobě zakódované i určité ochranné prvky, které je třeba dodržovat. Pokud je reliéf nakreslen pouze na papíře, funguje jako stupnice pro siderické kyvadlo, ale je ochuzen o mnoho dalších funkcí, které získává se svou plastičností. Jedná se totiž o silný tvarový zářič. Ve dvojrozměrném provedení je jen málo funkční. Dokonce jsou některé jeho funkce zkreslené, což vzhledem k jeho posvátnosti a také vzhledem k univerzální pravdě a skutečnosti je nutno pokládat za určité znevážení tohoto předmětu a jeho zneužití. Prostorový reliéf musí mít zachovány přesně všechna měřítka, sklony i výstupky. Teprve potom je plně funkční a dá se spolehnout na jeho odpovědi. Prostorový reliéf pracuje na principu pyramidy. Je ohraničen čtvercovou základnou. V tomto prostoru se nesmí nacházet žádné rušivé vlivy, které by změnily proudění energií. Cokoliv se do tohoto prostoru dostane, pozmění proudění energií. Šaman, který vstupoval do prostoru draka, procházel rituálem, aby se stal energeticky neviditelným. Testovaná osoba se postavila na jazyk draka, a šaman pak procházel po jeho stupnici, kde dostával informace pocitem svého těla. Pokud by neprošel rituálem, jeho osoba by pozměnila proudění a drak by reagoval i na něj. Tedy by diagnostikování nebylo pravdivé.

 • Nejprve je nutné se před prací mentálně očistit od všech starostí, od všech přání a tužeb.
 • Potom je třeba udělat kolem sebe ochranný obal z Božího světla. Ten chrání při diagnostikování, aby se energie nepomíchaly.
 • Další krok je natočení reliéfu na sever, s prosbou o propojení. Zároveň se žádostí o dovolení vstoupit do jeho úrovně. Zde je nutné uvést, zda budu pracovat v úrovni fyzického těla, ducha, či v úrovni Boží.
 • Dalším důležitým krokem je přivést energii testované osoby na jazyk draka. V jeskyni indiánů byl drak tak veliký, že se dotyčná osoba na jazyk draka postavila. U jeho menší repliky stačí, když na jazyk položí prsty ruky, nebo dlaň. Na ruce nezáleží, jedná se o energetickou záležitost.
 • Pokud děláme diagnózu osoby v její nepřítomnosti, použijeme její fotografii, kterou položíme na jazyk draka. Tato fotografie musí být samostatná, nikoliv skupinová.
 • Diagnózu můžeme také udělat z písma dotyčné osoby, zde je však nutné, aby bylo psáno její vlastní rukou.
 • Také pro diagnostikování můžeme použít mumií dotyčné osoby.
 • Pokud osobu známe, máme její svolení a silnou magickou imaginaci, můžeme dělat diagnózu na dálku i touto metodou, a to tak, že si svou imaginací tuto osobu představíme na jazyku draka. I takto, mentálně dojde k propojení a dostaneme energii této osoby na draka. Zde již ale záleží na operatérovi, jak silnou má imaginaci a jak je vycvičen v soustředění. Pro tuto metodu se spíše doporučuje pracovat ve dvojici.
 • Pro mnoho diagnostických postupů na draku je také vhodné mít po ruce vlnovody, které přenášejí energii do určitých bodů draka.

Do povědomí čtenářů se tento indiánský reliéf dostává v roce 1991 v knize Pavlův bylinářský vševěd. Tam je nákres draka jako stupnice pro kyvadlo. Čejkovo nakladatelství ÁKA, které knihu vydalo, nabízí v té době prostorový reliéf draka, keramický kachel. Ten je vyroben podle původní publikace francouzského inženýra L. Turenne – Methodes scientifiques de controlle de toutes les ondes de la nature, v kapitole Les ondes des formes géometrigues. Zde byly přesné rozměry původního reliéfu. Keramický kachel je jeho zmenšená přesná kopie. Čejkovo nakladatelství výrobu a prodej brzy zastavilo. Bylo vyrobeno jen několik desítek kusů. Osobně si myslíme, že se tak stalo proto, že v návodu k práci s drakem nebyly důležité informace, které by měl jeho držitel znát. A tak začínají fungovat magické ochrany a další šíření tohoto reliéfu je znemožněno. Toto sice nemám podloženo, ale ve světě magie nic není náhoda a vše má své zákonitosti. Desetiletou praxí s tímto reliéfem a mentálním cestováním se nám podařilo získat doplňující informace. A tak pro ty, kdo již draka od Čejkova nakladatelství vlastní, tyto informace uvádíme. Budou poučné a potřebné také pro žáky léčitelsko – astrologické školy v Praze, kde se žáci učí s drakem pracovat. Bohužel používají pouze oxeroxovanou kopii stupnice draka. Je to jen slabá náhražka, která má jen poloviční účinnost a některé funkce jsou dokonce zkreslené. V zájmu pravdy a opravdového vědění je třeba tyto informace uvést na pravou míru. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo zajistit výrobu, můžeme vám indiánského draka nabídnout. Cena draka je 899,- Kč.
Takto si vybarvila jedna žákyně školy H. Peškové Indiánského draka, zde je vidět, již užší sepětí s touto esoterickou pomůckou. Dalším používáním, pochopením, ho bude postupně doplňovat - dobarvovat.


(materiály ze stránky: emma.xf.cz)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz