Říjnové odpočítávání - výprodej vybraných knih za stále se snižující ceny od 29 do 1 Kč za knihu!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
15.09.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - největší výběr je zpočátku
Blíží se další říjnové odpočítávání, ve kterém najdete téměř 300 knih vyřazených z antikvariátu a cca 1000 knih mimo náš obor, které střádáme ve sklep... číst celé
06.09.2022
Festival Evolution 16. - 18. 9. 2022
Další ročník festivalu se přiblížil a my budeme jako obvykle přitom. Najdete nás v Křižíkově pavilonu C ve stánku C23. Pokud si poznamenáte heslo "SO... číst celé
10.08.2022
Homeopatické knihy nejen z nakladatelství Elfa
Homeopatie je skvělá léčebná metoda, která používá vše, co nám poskytuje příroda kolem nás. Bere člověka jako jeden celek a pomáhá mu tak na všech úro... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 6. 10. 2022. Uzávěrka objednávek 3. 10. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Jasmuheen: Pránická výživa - Žití ze světla

Jasmuheen: Pránická výživa - Žití ze světla

pokyny k jednadvacetidennímu procesu pro přechod na pránickou výživu ( 310 str. B5) (vydání Eugenika 2012)

Fascinující příběh, jakým způsobem se autorce podařilo opustit fyzickou stravu a přejít čistě na výživu ze Světla. Pránická výživa není půst. Jde o to... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 1 ks
Doporučená cena:
398,00 Kč
370,00 Kč
336,36 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:EU178-O4hnB5-939
EAN kód:9788081002939
Nakladatel:Eugenika
Autor:Ja
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Fascinující příběh, jakým způsobem se autorce podařilo opustit fyzickou stravu a přejít čistě na výživu ze Světla. Pránická výživa není půst. Jde o to přepnout se do stavu vědomí a vědění, že naši skutečnou obživu nám přináší kosmické světlo, které dává život všemu. Ačkoli dříve býval tento stav bytí vyhrazen či přisuzován jen světcům, díky procesu, který tato kniha popisuje, se dnes stává alternativou pro všechny, kdo hluboce touží po duchovním životě. Úspěch závisí na tom, zda člověk ví, že on sám je tvůrcem vlastní reality. Musí mistrovsky ovládat svou mysl a říkat si například „Očekávám, že mne živí prána, Boží síla“. A tak se stane, neboť univerzální pole nekonečné lásky a inteligence zrcadlí a podporuje jakékoli naše přesvědčení.

Kniha je pojata jako zajímavá kombinace prezentace původního díla z roku 1996 komentovaná zkušenostmi z desetileté praxe, tedy s poznatky roku 2006.

Poslechněme si část autorčiny odpovědi právě již z roku 2006 na jistě častou otázku: "Co je podle vás nejdůležitějším požadavkem, aby mohl člověk žít pouze z prány, co je tajemství života čistě z Božského světla."

Po více než deseti letech vlastního empirického výzkumu a rozhovorech se stovkami lidí, kteří žijí úspěšně z Božské stravy jsem došla k jedinému závěru. Míru úspěchu určuje jen naše vibrace. Nic víc a nic míň. Jen díky svým vibracím si dokážeme tuto stravu přitahovat z vnitřních rovin a pak ji nechávat prostupovat svou buněčnou strukturou, je-li to naším záměrem... Čisté srdce, schopnost sloužit ostatním se soucitem a laskavostí, otevřenost vůči vyšším zákonům a používání své vyšší mysli, to vše nás mocně ladí na kanály, jimiž se mohou vyjevit naše nadpřirozené schopnosti.

Jednou ze stěžejních kapitol knihy jsou také pokyny k jedenadvacetidennímu procesu přechodu na pránickou výživu. Je potřebné vybrat si osobu, která se v roli "pečovatele" bude starat především o fyzickou úroveň procesu, bude vám jej připomínat a udržovat vás na správné cestě. Zároveň odfiltruje běžný "reálný" svět, nebaví se s vámi o světských věcech a neruší vás od vašeho času sama se sebou. Je-li to možné, další důležitou úlohu v tomto procesu má další osoba, která již procesem prošla a ujme se role takzvaného "rádce", se kterým budete konzultovat vnitřní stránku procesu.

První dny jsou dobou ticha a klidu, abyste si zvykli, meditovali (cokoli to pro vás znamená) a zůstali sami se sebou. Prvních sedm dní také nebudete nic jíst ani pít. Zároveň s tím se díky cvičením bude váš organismus postupně přelaďovat do nového režimu.

Teprve po sedmém dnu můžete opět opatrně začít s přijímáním tekutin - vody s 25 % džusu a přejdete do další etapy a procesů detoxikace a léčení ...

Projdete-li pak celým procesem, neznamená to, že se musíte pro trvalý život bez přijímání potravy rozhodnout - zůstane vám však svoboda a vědomí, že tento způsob přijímání energie je reálně možný.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz