1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. partnerské vztahy
  5. Jenkinsová Peggy Joy: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu

Jenkinsová Peggy Joy: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu

na zcela srozumitelných příkladech s analogiemi nepřesahujících 10 minut vysvětlujeme dětem zákonitosti duchovního světa ( 157 str. B5) (vydání DharmaGaia 2009)

Cílem této knihy je pomoci mladým lidem uvěřit věcem, které jsou ve vztahuk nim osobně jakožto k dětem Stvořitele pravdivé. Když tyto pravdy poznají,z... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
198,00 Kč
184,00 Kč
167,27 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DH058
EAN kód:9788086689227
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Je
Aura:5:5:5
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Cílem této knihy je pomoci mladým lidem uvěřit věcem, které jsou ve vztahuk nim osobně jakožto k dětem Stvořitele pravdivé. Když tyto pravdy poznají,začnou se jim i jejich okolí dít fantastické věci.

Někdo jednou řekl: "Běda člověku, který se musí učit principům až v obdobíkrize". Zásady, které si děti z této knihy osvojí, jim pomohou připravit se na cokoli,co je v životě potká, protože porozumí tomu, že duševní a duchovní svět patří jim aže cokoli se v jejich životech objeví, je materiálním zobrazením jejich přesvědčení.Mnoho lidí vidí vnější svět jako příčinu a sebe jako následek. Věřím, že děti spatřísebe jako příčinu a svět jako následek. Pak se mohou chopit vedení, jehož je kevstupu do nové éry zapotřebí.

Ke každému fyzikálnímu zákonu existuje paralelní zákon duševní a duchovní.Učit děti pracovat s duchovními zákonitostmi stejně jako s fyzikálními znamenáobdařit je mírem, důvěrou a radostí, což jim umožní čelit bouřím života.

Lekce v této knize slouží jednoduše k tomu, aby byl tento proces zahájen. Majíse stát pomůckou pro zaneprázdněné rodiče, kteří jsou ochotni strávit deset minutdenně učením svých dětí vyšším principům. Přijdou též vhod mnoha učitelům,duchovním rádcům a vychovatelům. Tyto lekce nepředstavují všechny principy,kterým je třeba se naučit. Jsou zde vybrány jednoduše takové, které se dají rychleučit pomocí běžných předmětů na úrovni chápání většiny dětí školního věku.

S lekcemi můžete pracovat a nemusíte znát všechny odpovědi. Prostě jen připravte prostor a popíchněte děti těmito myšlenkami; jejich vnitřní Učitelé je pakmohou dotvořit a přivést děti k úplnému porozumění...
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz