Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. partnerské vztahy
 5. Jenkinsová Peggy Joy: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu

Jenkinsová Peggy Joy: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu

na zcela srozumitelných příkladech s analogiemi nepřesahujících 10 minut vysvětlujeme dětem zákonitosti duchovního světa ( 157 str. B5) (vydání DharmaGaia 2009)

Cílem této knihy je pomoci mladým lidem uvěřit věcem, které jsou ve vztahuk nim osobně jakožto k dětem Stvořitele pravdivé. Když tyto pravdy poznají,z... celý popis
Dostupnost
nová - máme 1 ks
Doporučená cena:
198,00 Kč
184,00 Kč
167,27 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:DH058
EAN kód:9788086689227
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Je
Aura:5:5:5
Barva:čv
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Jenkinsová Peggy Joy: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu
  Jenkinsová Peggy Joy: Jak rozvíjet dětskou spiritualitu
  nová - máme 1 ks
  184,00 Kč
  167,27 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace
Cílem této knihy je pomoci mladým lidem uvěřit věcem, které jsou ve vztahuk nim osobně jakožto k dětem Stvořitele pravdivé. Když tyto pravdy poznají,začnou se jim i jejich okolí dít fantastické věci.

Někdo jednou řekl: "Běda člověku, který se musí učit principům až v obdobíkrize". Zásady, které si děti z této knihy osvojí, jim pomohou připravit se na cokoli,co je v životě potká, protože porozumí tomu, že duševní a duchovní svět patří jim aže cokoli se v jejich životech objeví, je materiálním zobrazením jejich přesvědčení.Mnoho lidí vidí vnější svět jako příčinu a sebe jako následek. Věřím, že děti spatřísebe jako příčinu a svět jako následek. Pak se mohou chopit vedení, jehož je kevstupu do nové éry zapotřebí.

Ke každému fyzikálnímu zákonu existuje paralelní zákon duševní a duchovní.Učit děti pracovat s duchovními zákonitostmi stejně jako s fyzikálními znamenáobdařit je mírem, důvěrou a radostí, což jim umožní čelit bouřím života.

Lekce v této knize slouží jednoduše k tomu, aby byl tento proces zahájen. Majíse stát pomůckou pro zaneprázdněné rodiče, kteří jsou ochotni strávit deset minutdenně učením svých dětí vyšším principům. Přijdou též vhod mnoha učitelům,duchovním rádcům a vychovatelům. Tyto lekce nepředstavují všechny principy,kterým je třeba se naučit. Jsou zde vybrány jednoduše takové, které se dají rychleučit pomocí běžných předmětů na úrovni chápání většiny dětí školního věku.

S lekcemi můžete pracovat a nemusíte znát všechny odpovědi. Prostě jen připravte prostor a popíchněte děti těmito myšlenkami; jejich vnitřní Učitelé je pakmohou dotvořit a přivést děti k úplnému porozumění...
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz