1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. partnerské vztahy
  5. Johnsonová J. Tallard: Bouřlivá léta

Johnsonová J. Tallard: Bouřlivá léta

přechodové rituálny a posvátná moudrost pro dospívání ( 261 str. B5) (vydání DharmaGaia 2011)

"Bouřlivá léta" jsou časem dospívání, kdy kráčíš po cestě do dospělosti. Podle některých starých domorodých tradic jsou bouřlivá léta životním obdobím... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
298,00 Kč
277,00 Kč
251,82 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DH084
EAN kód:9788074360183
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Jo
Aura:3:3:3
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
"Bouřlivá léta" jsou časem dospívání, kdy kráčíš po cestě do dospělosti. Podle některých starých domorodých tradic jsou bouřlivá léta životním obdobím, kdy je potřeba naslouchat silným pocitům, snům, touhám a cílům - pobuřovat, a dokonce být neukázněný. Jsou to vzrušující léta plná možností a tvořivé energie, ale jsou zároveň i bolestivá, plná zmatků a sebepoznání. Tato kniha ti může být na této cestě užitečným pomocníkem.

Spirituální určení a moudrosti, které autorka shromáždila z nejrůznějších kultur po celém světě, nabízejí mladým lidem pomoc na cestě bouřlivým obdobím dospívání, aniž by utrpěla jejich duše, tvořivost či smysl pro humor. Kniha čerpá z rozmanitých tradic a nabízí různé techniky, jak správně využít silnou energii, která se v období dospívání uvolňuje. Pokud se člověk citlivě propojí se svou bouřlivostí, objeví v sobě jistotu, kterou potřebuje k naplnění vlastních snů.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz