Novinky
10.05.2021
Od 10.5.2021 je otevřeno opět v plném rozsahu
Od 10.5. nás můžete navštívit opět v běžném režimu. Omezení jsou minimální - konkrétně 5 zákazníků najednou v prodejně, k čemuž stejně obvykle nedochá... číst celé
30.04.2021
Slavíme 30 let od vzniku - dovoz do 30 km zdarma!
Dárek pro Vás k oslavě našeho 30. výročí: do 30 km dovezeme knihy zdarma,nad 30 km poštovné pouze 30 Kč. 30 let je dlouhá doba. A my jsme na toto kul... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 27.5.2021. Uzávěrka objednávek 24.5.21 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. novinky + nezařazené
  5. Kašpar Tomáš: Očkování - hrozba nebo záchrana?

Kašpar Tomáš: Očkování - hrozba nebo záchrana?

Všude na světě jsou lidé rozděleni do dvou táborů. Jedni se očkování brání a druzí očkování velebí. Kdo má pravdu? Je strach z očkování oprávněný? ( 94 str. B5) (vydání Akademie úspěchu 2020)

Kapitola 21. Očkování a pandemie Covid-19 Na stránkách ministerstva zdravotnictví USA bylo již v roce 2017 uvedeno: Na konferenci "Zdraví lidé" v roc... celý popis
Dostupnost
nová - máme 8 ks
Doporučená cena:
149,00 Kč
139,00 Kč
126,36 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:NV196---bíB5-090
EAN kód:9788090602090
Nakladatel:Akademie úspěchu
Autor:Ka
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Kapitola 21. Očkování a pandemie Covid-19

Na stránkách ministerstva zdravotnictví USA bylo již v roce 2017 uvedeno: Na konferenci "Zdraví lidé" v roce 2020 se bude hovořit o nuceném očkování všech dospělých. Pokud je povinné očkování dětí stamiliardový byznys, je lehké si představit, jaký byznys by představovalo povinné očkování všech dospělých.

Ve světě je však poměrně silný odpor lidí, kteří jsou obeznámeni s fakty uváděnými v této knize a kteří budou proti povinnému očkování bojovat. To může zmařit plány Big Pharma na prosazení takového zákona. Je tedy nutné vytvořit zvláštní podmínky, aby lidé byli ochotni takový zákon přijmout. A ještě lepší by bylo vytvořit atmosféru, kdy by lidé na očkování stáli frontu a s nenávistí se dívali na ty, kdo očkování odmítají. Jak toho docílit? Existuje věky prověřená "zbraň" a tou je STRACH.

Jak můžeme vyvolat strach dostatečně velký, aby vedl k celospolečenským změnám? Odpovědí je pandemie. Ideálně skutečná. A nějaká přišla. Kupodivu právě v roce konání konference hledající cestu, jak prosadit nucené očkování všech lidí na planetě. Je to jenom náhoda?

(str. 72)


Pandemie Covid-19 přišla jako na zavolanou. Ponechme stranou spekulace, zda byla spuštěna člověkem nebo přišla přirozenou cestou z přírody. Ani nechci zlehčovat vážnost choroby. Jde o něco jiného. Faktem je, že pandemie se nevyvíjela podle představ, a tak jí bylo nutné trochu "napomoci". Jak?

(str. 73)


Jednoduše: překrucováním a zveličováním čísel. Zamlčováním pravdy a podsouváním toho, co je v něčím zájmu, abychom věřili, že je pravda. A to není nic nového pod sluncem.

Dr. med. Gerhard Buchwald uvádí, že při epidemiích neštovic v Německu byli lidé, kteří umřeli na jinou chorobu a byli při tom navíc nakaženi neštovicemi, počítáni mezi úmrtí NA neštovice. Jenom proto, aby se ukázala jejich nebezpečnost, lidé se vyděsili a přistoupili na nutnost očkování. Proč by nás tedy mělo překvapovat totéž u Covidu-19?

U všech jiných nemocí se označuje jako nemocný ten, kdo má příznaky nemoci, tedy horečku, bolesti, nevolnost, záněty,atd. U Covid-19 se za nemocného označuje každý, kdo měl pozitivní test na Covid-19 (bez příznaků). Všichni s pozitivním testem se označují jako "osoby s laboratorně prokázaným onemocněním", i když pozitivní test neznamená nemoc.

(str. 74)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz