1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. buddhismus, zen
  5. Khyentse Dzongsar J: Co z vás (ne)dělá buddhistu

Khyentse Dzongsar J: Co z vás (ne)dělá buddhistu

pohled na buddhismus trochu z jiné strany - ne přes "vznešené pravdy" a "pečeti", ale hledáním, co je pro buddhistu podstatné ( 130 str. V5) (vydání DharmaGaia 2010)

Dosti srozumitelná kniha pomáhající přiblížit buddhismus i obyčejným lidem anabízející tak užitek, který obracení se tímto směrem přináší. Vnitřní kli... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
198,00 Kč
184,00 Kč
167,27 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DH077
EAN kód:9788074360084
Nakladatel:DharmaGaia
Autor:Kh
Aura:3:3:3
Barva:or
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Dosti srozumitelná kniha pomáhající přiblížit buddhismus i obyčejným lidem anabízející tak užitek, který obracení se tímto směrem přináší. Vnitřní klid, soucit,pochopení - to jsou hodnoty, kterých se naší civilizované společnosti nedostává,jejichž význam však při hlubším pohledu v oceníme.

Co z vás tedy dělá buddhistu? Nenarodili jste se v buddhistické zemi nebobuddhistické rodině, nenosíte mnišské roucho a neholíte si hlavu, jíte maso avašimi idoly jsou třeba Eminem a Paris Hilton. To neznamená, že nemůžetebýt buddhistou. Abyste byli buddhistou, musíte pochopit, že všechny složenévěci jsou nestálé, všechny emoce jsou bolestné, nic neexistuje nezávisle aosvícení je mimo koncepty.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz