Únorová sleva 50 % na antikvariát je aktivní!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
31.01.2023
Ukázka textů k zamyšlení, které zájemcům rozesíláme e-mailem
Níže najdete po jednom ze zamyšlení, která budeme zájemcům rozesílat počínaje čtvrtkem 9. 2. 2023 - každý den po dobu 21 dnů. Vybrat si můžete ze 4 kn... číst celé
28.01.2023
Náš starý (hnědý) obchod sloužil 22 let - nyní jsme jej již museli vypnout
Po dvou letech souběžného provozu přišel čas náš starý (hnědý) obchod vypnout. Stalo se tak nakonec především z technických důvodů, protože vzhledem k... číst celé
19.01.2023
Vykuřovadla od Rymerů - kvalita, na kterou se můžete spolehnout
V dnešním článečku bychom se rádi zmínili o našem oblíbeném dodavateli, firmě Rymer, kterou již dlouhá léta vedou manželé Michael a Eva Rymerovi. Setk... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 23. 2. 2023. Uzávěrka objednávek 20. 2. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Kočí Bedřich: O duchovní léčbě

Kočí Bedřich: O duchovní léčbě

škodlivost onanie, zhoubnost úmyslného potratu či beznaděj ztráty cesty k Bohu jsou názory možná staromódní, ale prospívající ( 159 str. V5) (vydání Agape 2008)

... Dalším zdrojem nemocí, které se velmi různým způsobem projevují, jsou: Choroby vzniklé ovládnutím Zpravidla lékaři sami nevědí si s těmito nemocem... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
199 Kč
185 Kč
168 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:PY052-J7moV5-914
EAN kód:9788090401914
Nakladatel:Agape
Autor:Ko
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
... Dalším zdrojem nemocí, které se velmi různým způsobem projevují, jsou:
Choroby vzniklé ovládnutím
Zpravidla lékaři sami nevědí si s těmito nemocemi rady. Snad hlavně proto, že neznajíce tajemství duchovědy, zůstává jim v podobných případech záhadou příčina vzniku podobných chorob. Jsou to nemoci, které se nedají dobře zkoumati, hmatati nebo změřiti a z jiného stanoviska nebyly dosud studovány.
Přesto i v tomto případě opakuji znovu: Vyhledejte napřed s důvěrou lékaře a dovolávejte se jeho pomoci, neboť mezi lékaři najdete mnoho dobrých, ušlechtilých lidí, kteří jsou prodchnuti opravdovou touhou ulehčiti bližnímu v jeho utrpení. Teprve pak, když oni sami nevědí si rady a jejich metody selhávají, hledejte pomoc v duchovním léčení.
Ovládnutí postihuje nejčastěji lidi slabé, přecitlivělé. Takovéto oběti vyhlédne si neuvědomělá, bloudící duše záhrobní a připoutá se k nim. Toto připoutání cizí bytosti porušuje normální běh lidského života a u postiženého objeví se pak jako následek buď padoucnice, mrtvice, šílenství, ochrnutí celého těla, nebo jen některých údů, obrna, asthma, často i hluchoněmota má svůj původ v této příčině, ba i žloutenka, ano i cukrovka a různé nervové a srdeční choroby.
(str. 67)

O nemocech karmických

To jsou nemoci, které si člověk zavinil většinou ve svých dřívějších životech špatnými skutky, které si v předcházejícím životě utrpením neodpykal ani svými dobrými a láskyplnými skutky neodčinil. Sem patří na příklad od narození slepí, většina hluchoněmých, hrbatí, různí mrzáci od narození a mnoho jiných vad, které duše dobrovolně na sebe bere, aby těžký nějaký hřích svůj nebo špatný život předcházející tím odčinila a nezdržovala se již ve svém vývoji.

Tak např. hrbatí byli asi ve svém dřívějším životě velmi krásní, ale přitom marniví a na svou krásu pyšní. Trávili svůj čas tím, že se zabývali sami sebou a svým zevnějškem více, než bylo užitečno jejich duchovnímu vývoji, který neprávem zanedbávali. Když pak v posmrtném životě na cestě očistné poznali, kam je jejich domýšlivost na jejich krásu přivedla, určili si pro svůj příští život takovou tělesnou vadu, aby se nikomu nelíbili.

(str. 87)

E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz