1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. nezařazeno
 5. Konfršt Jan: Modlitba srdcem (čte Alfred Strejček) (kniha + CD)

Konfršt Jan: Modlitba srdcem (čte Alfred Strejček) (kniha + CD)

inspirováno aramejským otčenášem - audio kniha 80 min doplněná knížečkou s událostmi, které vedly ke vzniku tohoto zajímavého a inspirujícího díla (vydání vlastní náklad 2015)

upoutávka ke knize (čtyřminutové video) zdeOpakovaně jsem byl dotazován, co mimořádného se v mém životě odehrálo. Kdy došlo ke zlomu, případně k jakém... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
340,00 Kč
316,00 Kč
287,27 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CD216
EAN kód:9788026080565
Nakladatel:vlastní náklad
Autor:Ko
Aura:5:5:5
Barva:čr
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Konfršt Jan: Modlitba srdcem (čte Alfred Strejček) (kniha + CD)
  Konfršt Jan: Modlitba srdcem (čte Alfred Strejček) (kniha + CD)
  není nová ani antikvární
  316,00 Kč
  287,27 Kč bez DPH
Bližší informace
upoutávka ke knize (čtyřminutové video) zdeOpakovaně jsem byl dotazován, co mimořádného se v mém životě odehrálo. Kdy došlo ke zlomu, případně k jakému, který měl za následek skutečnost, o níž se tak často zmiňuji. Možnost volné komunikace s vlastní duší. Neomezovanou ani okolnostmi, ani časem. Pozadí takto laděných otázek je mi zřejmé. Je jím představa, že dosáhnout stavu bytí, v němž člověk může v každém okamžiku požádat o nápovědu své moudřejší já - duši; procházet životem ruku v ruce s duchovní podstatou své přítomnosti tady a teď; dospět do stavu jednoty se zástupcem Boha v sobě, přece nelze jinak než na základě mimořádné události. Výjimečné události, Případně událostí několika.

Osobně zastávám jiný názor. Jsem přesvědčen, že skutečnost je jiná a v podstatě velmi prozaická. Moje životní zkušenosti mě dovedly k přesvědčení, že události jako takové podstatné nejsou, rozhodující je náš postoj k nim. I v tomto, ostatně jako v celém našem životě, stojíme každý před osobní volbou a myslím, že se shodneme na tom, že co jednoho osloví, druhého může zcela minout. Naše nezaměnitelná osobitost má za následek, že nad událostí, jež jednomu může změnit život, se druhý ani nepozastaví...(str. 7)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz