Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. nakladat. Eko-konzult
 5. Konfršt Jan: Modlitba za Ježíše (čte Alfred Strejček)(kniha+CD)

Konfršt Jan: Modlitba za Ježíše (čte Alfred Strejček)(kniha+CD)

zkoumání odkazu minulosti pojaté zcela nadnábožensky a se snahou dopátrat se, co je v našem životě důležité; promluvy "S JANEM" namluvené A. Strejčekm ( 19 str. V6) (vydání vlastní náklad 2016)

Odkaz na videoukázku (3 min) zde.JežíšS úctou, s pokorou a ve ztišení vyslovuji jméno, které v sobě zahrnuje snad všechny domyslitelné peripetie lidsk... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
340,00 Kč
316,00 Kč
287,27 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CD230
EAN kód:9788027009909
Nakladatel:vlastní náklad
Autor:Ko
Aura:5:5:5
Barva:čr
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Konfršt Jan: Modlitba za Ježíše (čte Alfred Strejček)(kniha+CD)
  Konfršt Jan: Modlitba za Ježíše (čte Alfred Strejček)(kniha+CD)
  nová - máme 2 ks
  316,00 Kč
  287,27 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace
Odkaz na videoukázku (3 min) zde.Ježíš

S úctou, s pokorou a ve ztišení vyslovuji jméno, které v sobě zahrnuje snad všechny domyslitelné peripetie lidského života a celé naší pozemské existence. Vysloveno lidskými ústy je nadějí, modlitbou, prostou i zaklením... Co všechno unese?!... A přece je tím nejposvátnějším, co stále přitahuje naši pozornost a inspiruje.

Nevěřím v náhody. Když jsem se před lety potkal s Janem Konfrštem, JANEM, cítil jsem osudovost našeho setkání. Stačilo naslouchat i mlčet. Když mě po čase JAN požádal, zda bych jeho Modlitbu srdcem nenamluvil na zvukový nosič, a já se začal podrobně seznamovat s jeho myšlenkami i kladenými otázkami, stále více jsem si uvědomoval, že promlouvá i za mne.

Druhé pokračování Janových úvah, které právě držíte v ruce, jde ještě hlouběji. Otevírá komnatu otázek nikdy nevyslovených, ale přítomných a zásadních.

Naše civilizace je prý za zenitem svých možností a spěje k nevyhnutelnému konci, slýcháváme z úst současných autorit vědeckého světa. Dal bych jim často za pravdu ale... nesměl by být s námi a v nás ON, JEŽÍŠ, a jeho pozvání k cestě lásky a bratrství. Na ní přece nikdy nemůžeme být za zenitem. Je to cesta odbourávající stísňující dogma civilizační i církevní. K ní směřují JANOVY otázky a zamyšlení.

Zastavme se na chvíli, zaposlouchejme se a pokusme se upřímně hledat spolu s ním. Nalezení cesty je možná blíž, než si myslíme. Může být vysvobozením pro nás pro všechny. A především onou nadějí...

Alfred Strejček

(str. 19)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz