1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. partnerské vztahy
  5. Kožinová Dagmar: Deník probuzené ženy

Kožinová Dagmar: Deník probuzené ženy

osobní zpověď autorky a zamyšlení nad některými tématy ze života, díky nimž si postupně dovolila žít více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností ( 236 str. B5) (vydání vlastní náklad 2016)

PřírodaSvé dětství jsem strávila v lese, na polích, ve vinohradech, na zahrádce. Když jsem byla malá, televizi jsme sice měli, ale téměř nic zajímavéh... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
279,00 Kč
259,00 Kč
235,45 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DK110
EAN kód:9788027008940
Nakladatel:vlastní náklad
Autor:Ko
Aura:3:3:3
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Příroda

Své dětství jsem strávila v lese, na polích, ve vinohradech, na zahrádce. Když jsem byla malá, televizi jsme sice měli, ale téměř nic zajímavého v ní nešlo. Naneštěstí. Po škole jsem zamířila ven. Obvykle minimálně na zahradu za mými zvířaty (o tom víc v další kapitole) nebo do lesa. Milovala jsem vůni lesa a stezku, která vedla na palouček v lese.

Měla jsem velké štěstí. V dětství jsem trávila mnoho času v lese. Byl kousek od našeho domu, za rohem. Milovala jsem vůni lesa. Když jsem do něj vcházela úzkou cestičkou, bylo to zajímavé dobrodružství. Navíc téměř každá stezka v lese někam vedla. Bylo zajímavé objevovat různá místa. Cestička, která byla tak maximálně pro dva, vedla na palouček v lese. A takových paloučků bylo jen v našem lese několik.

V lese jsme hráli mnoho her. Ano, jednou jsem byla dokonce přivázána ke stromu a donucena svým starším bratrem kouřit, ale i tak mám většinu vzpomínek krásných.

Když přijely sestřenice, často jsme vyrážely na delší výpravy. Asi kilometr od nás byl v lese rybník. Přestože byl plný žabinců a všeho možného, chodily jsme se do něho koupat. Vedly k němu dvě cesty. Ve vzpomínkách se vracím do svých dětských dnů a znovu cítím písek, jak jdu lesem...

(str. 75)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz