Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. kóany, výroky
  5. Kremling Wolfgang: Světelný Matrix - jak se spojit s Pramenem

Kremling Wolfgang: Světelný Matrix - jak se spojit s Pramenem

cvičení a návody v této knize mají umožnit vstupovat do světelného Matrixu, nahlížet do Ákáši a pochopit úkoly vašeho života ( 215 str. B5) (vydání Anch books 2013)

Když tvé zkušenosti dosáhnou takové lehkosti, že se budou moci odpoutat od Země, přemění se na vesmírné Vědomí. Představ si tedy nějakou zkušenost a z... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
315,00 Kč
293,00 Kč
266,36 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AB042
EAN kód:9783981557640
Nakladatel:Anch books
Autor:Kr
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Když tvé zkušenosti dosáhnou takové lehkosti, že se budou moci odpoutat od Země, přemění se na vesmírné Vědomí. Představ si tedy nějakou zkušenost a začni s ní dýchat. Projdi s ní celou strukturou svého těla.

Postupně si díky tomu uvědomíš, jak se rodí Vědomí - když zkušenost opustí fyzické tělo, mozek, nervové dráhy, podvědomí a duchovní struktury. Když tě zkušenost opustí, vytvořil jsi nové bytí. Žij se zkušeností i na Zemi, protože ona tvoří Vědomí.

Čím je úplnější, o to bezpečněji prochází drahami. O co silnější je spermie, o to jistější bude oplodnění. Uvědom si i to, že člověk není podobiznou božského, ale že je ve svém bytí Bohem. Toto je součástí Vědomí.

Takto stvořil Bůh i člověka, nebo jinak řečeno, lidské bytí vzniklo skrze Prasílu, a tudíž se svou strukturou podobáš Bohu.

(str. 45)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz