1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. ajurvéda
  5. LKC (Liver-Kidney Care) - 60 kapslí, Organic india

LKC (Liver-Kidney Care) - 60 kapslí, Organic india

Přípravky jsou připraveny ze souboru asijských bylin, případně s přídavkem minerálů, perlového prášku a dalších přírodních ingrediencí, podle ayurvédi... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
229,00 Kč
213,00 Kč
193,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AH051--------
Aura:3:3:3
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Přípravky jsou připraveny ze souboru asijských bylin, případně s přídavkem minerálů, perlového prášku a dalších přírodních ingrediencí, podle ayurvédických zásad. Tablety nejsou potahovány, aby bylo vyloučeno použití přídavných barviv a sladidel. Předpisy na sestavení těchto přípravků jsou ověřeny tisíciletími. Jejich působení je zaměřeno na obnovení biorytmů, korigování jakékoli nerovnováhy a pročištění organizmu.

Péče o játra a žlučník - LIVER CARE. Dávka na 1 až 2 měsíce. Liver Care jako doplněk stravy podporuje správnou činnost jater a žlučníku. Ochraňuje jaterní buňky proti všem druhům toxinů pocházejících ze špatného či zkaženého jídla, alkoholu, vody či ovzduší. Blahodárně působí proti vedlejším účinkům některých farmak (např. protituberkulózní léky, chemoterapie, orálně podávané antikoncepční prostředky atd.). Napomáhá obnově a regeneraci jaterních buněk. Pomáhá překonávat anorexii (nechutenství), přispívá k celkovému zlepšení zdravotního stavu a kondici, zvláště u rekonvalescentů.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz