Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. partnerské vztahy
  5. Landau Erika: Odvaha k nadání

Landau Erika: Odvaha k nadání

jak ve shonu nepřehlédnout talent svého školáka, ať již jakéhokoliv druhu, a zvládnout jej i po stránce sociálního začlenění ( 162 str. B5) (vydání Akropolis 2007)

Tato kniha byla napsána pro talentované děti a jejich okolí, aby je posílila adodala jim odvahu uplatňovat svůj talent a zároveň se vyhnout osamělosti... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
220,00 Kč
205,00 Kč
186,36 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AK035
EAN kód:9788086903484
Nakladatel:Akropolis
Autor:La
Aura:3:3:3
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Tato kniha byla napsána pro talentované děti a jejich okolí, aby je posílila adodala jim odvahu uplatňovat svůj talent a zároveň se vyhnout osamělosti přiobvyklém odtažení se spolužáků a okolí. Rodiče a učitelé, kteří spoluutvářejí prostředí nadaných dětí, zde mohou pochopit, jak důležitý podíl mají na vývoji talentusvých dětí a žáků.

Přestože jsou v knize uváděny výsledky vědeckých výzkumů, nejde o odborněspecializovanou literaturu. Autorka se „neschovává za jiné vědce, nýbrž prezentujevlastní dlouholeté zkušenosti a poznatky získané při práci s nadanými dětmi, jejichrodiči a učiteli.

Tvořivost by dle autorčina názoru měla být cílem každé výchovy. Spatřuje v nínejvyšší stupeň duševního zdraví i intelektuální a umělecké funkce. Tento názorv sobě obsahuje i poznání, že neexistuje v životě situace, v níž bychom nemohlinajít různé možnosti řešení, a žádný rámec není tak těsný, aby nebylo možné v němnalézt nové alternativy.

Každá výchova, která rozvíjí schopnosti, zároveň podporuje nadané děti. Aletalent musí být rozpoznán a rozvíjen s pomocí speciálních programů. Nadané dítěby přitom mělo zažívat průměrný svět v obecně přístupné škole, protože to jesvět, v jakém bude žít a pro který s pomocí své tvořivosti možná bude hledat anacházet zlepšení. Toto kritérium bohužel často například exkluzivním školám protalentované děti uniká.

Nadaných dětí (a to v naprosto rozličných směrech) je v populaci o mnohovyšší procento, než bychom očekávali. Jejich talent však bohužel není v mnohapřípadech rozpoznán, natož pak (cíleně) rozvíjen.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz