Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 27.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, d... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 3.12.2020. Uzávěrka objednávek 30.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. duchovní beletrie
  5. Larsen Anker: Znamení věčnosti

Larsen Anker: Znamení věčnosti

nádherné a srozumitelné sdělení vnitřního vnímání duchovního rozměru a čistoty světa v kulisách příběhu malého chlapce Jana ( 174 str. V5) (vydání Avatar 2008)

Příběh chlapce, který dokázal vidět (a cítit) více, než je v dnešních dobáchběžné: Čistotu světa omytého hustou mlhou, energii osamělé jablůňky, nevyř... celý popis
Dostupnost
nová - máme 1 ks
Doporučená cena:
365,00 Kč
339,00 Kč
308,18 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:DU080
EAN kód:9788085862782
Nakladatel:Avatar
Autor:La
Aura:5:5:5
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Příběh chlapce, který dokázal vidět (a cítit) více, než je v dnešních dobáchběžné: Čistotu světa omytého hustou mlhou, energii osamělé jablůňky, nevyřčenounenávist mezi sousedy.

Svým milým, částečně dětským a částečně vyzrálým způsobem, sděluje hlavníhrdina své poznání dobovému okolí. A právě tím je kniha srozumitelná i hlubokázároveň. Skládám hold autorovi a knihu doporučuji k Vaší pozornosti.

V románu Znamení věčnosti zpracovává Anker Larsen svůj sen o novém světě– o světě lásky, která dlí v ještě nenarozeném, o světě věčnosti, jež vstoupila mezi lidi a stala se životem samým. V řadě víceméně samostatných epizod zachycuje postupné přibližování se hlavního protagonisty (Jana Larsena)"božskému světu" – slunečnímu nebi, vrcholícího úplným, bezpodmínečnýmodevzdáním se božské vůli v oběti sebe sama pro růst druhých. Na této obětise rodí nová společnost – obec, která vrůstá do nebe.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz