Novinky
22.10.2020
Provoz částečně omezen
Zasílání zásilek a výdej objednávek bez omezení. Od 22.10. do 3.11. prodejna pro maloobchodní prodej uzavřena - možné pouze GLS, výdej objednávek, do... číst celé
06.10.2020
Říjnové odpočítávání
Říjnové odpočítávání je do odvolání pozastaveno. Pokračovat bude až po obnovení povolení maloobchodního prodeje. Děkujeme za pochopení. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 19.11.2020. Uzávěrka objednávek 16.11. v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

 1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. new age, podvědomí
 5. Linn Denise: Duše koučem - Objevte své pravé já za 28 dní

Linn Denise: Duše koučem - Objevte své pravé já za 28 dní

Kdybyste dokázali skutečně naslouchat poselstvím vlastní duše, co asi by se vám snažila sdělit? - začneme očistou a úklidem (pův. "Trénink duše") ( 223 str. B5) (vydání Anag 2017)

To, že vlastně neumíme opravdově naslouchat vlastní duši, bývá častou skutečností. Obvykle se vymlouváme, že nyní máme hodně práce, že později něcoudě... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
149,00 Kč
139,00 Kč
126,36 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:AN054
EAN kód:9788075540768
Nakladatel:Anag
Autor:Li
Aura:5:5:5
Barva:or
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Linn Denise: Duše koučem - Objevte své pravé já za 28 dní
  Linn Denise: Duše koučem - Objevte své pravé já za 28 dní
  nová - máme 2 ks
  139,00 Kč
  126,36 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace
To, že vlastně neumíme opravdově naslouchat vlastní duši, bývá častou skutečností. Obvykle se vymlouváme, že nyní máme hodně práce, že později něcouděláme, v důchodu že bude času dost. Ale, jak praví přísloví "co můžeš udělatdnes, neodkládej na zítřek".

V tomto ohledu je předkládaná kniha geniální - pomáhá nám se během 28 dnůpostupně vnitřně přeladit a nechat tak vyplavat náznaky, které nám naše dušeposílá - a tím se přiblížit našemu poslání zde na světě.

V každém z dnů dostaneme úkoly na vnitřní pročištění ve vícero sférách života- ve sféře duševní, emocionální, fyzické i duchovní. Přitom nám budou pomáhatenergie přírodních živlů - vzduchu, vody, ohně a země.

Třeba v osmém dni budeme prozkoumávat "body zlomu" ve svém životě. Přitom se spojíme s duchem vody a použijeme heslo dne: "Bezpodmínečně přijímámsvoje pocity - ale nejsem to, co cítím". Budeme zkoumat, jaké byly body zlomuv našem životě, zjišťovat, jaké poučení jsme si z těchto bodů zlomu vzali a kteréemoce se nám v životě stále znovu vracejí. Závěrem dne pak bude útěšné přijetí aintegrování všech svých emocí.

Na další témata se pak budeme zaměřovat ve dnech okolních - od zpracovánínepořádku přes smiřování se se stínem či navázání spojení s vlastním tělem pozávěrečné vytvoření "kruhu lásky".
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz