1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. šamanismus
  5. Lorler Marielu: Moudrost šamanů /Alpress/

Lorler Marielu: Moudrost šamanů /Alpress/

popis práce s magickým kolem šamanů, jeho struktura a vytváření, čtyři posvátné směry a zjevování celistvosti ve 20 číslech ( 297 str. V5) (vydání Alpress 2006)

Šamanova zvláštnost spočívá v tom, že má už v pozemské existenci přístupdo jiného světa. Silou vůle může přejít do světa, který je pro běžného smrteln... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
229,00 Kč
213,00 Kč
193,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AL069
EAN kód:9788073623111
Nakladatel:Alpress
Autor:Lo
Aura:5:5:5
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Šamanova zvláštnost spočívá v tom, že má už v pozemské existenci přístupdo jiného světa. Silou vůle může přejít do světa, který je pro běžného smrtelníkaneviditelný, aniž přitom utrpí jakoukoli újmu - jako to známe u "šílenců" a "pomatenců" v naší společnosti; ti jsou sice schopni dosáhnout jiného světa, ale užnedokáží spojit tento výlet s pozemským životem. Šaman se na Zemi ze svého putování nevrací "pomateně", protože vlastní kód na dešifrování svých mimozemskýchzkušeností, na odhalení jejich symbolického charakteru a skutečného naplnění.

Kniha se podrobně zabývá šamanskou technikou využívající takzvané „magickékolo , které můžeme instalovat v místnosti či trvale vytvořit ve volné přírodě. Magické kolo má vždy čtyři hlavní a čtyři vedlejší směry, které jsou vyznačoványpředměty s příslušnými energiemi. V dalších kapitolách poté kniha rozsáhle popisuje rozličné možnosti práce s magickým kolem v podobě konkrétních postupů,cvičení a technik.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz