1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. duchovní beletrie
 5. Ludíková Věra: Pošli to dál - kniha vzkazů lidem i vesmíru

Ludíková Věra: Pošli to dál - kniha vzkazů lidem i vesmíru

kniha plná zamyšlení nad životem soustřeďuje příspěvky desítek známých i méně známých autorů vhodných k "poslání dál" (a dál) ( 191 str. B5) (vydání Chronos 2003)

"Aby se slova šířila jako kruhy na vodě, pošli je dál. Dobrá slova, taková,kterými předáváš světlo a naději. Šiř lásku a naději v podobě výtvarné, pro... celý popis
Dostupnost
nová - máme 1 ks
Doporučená cena:
120,00 Kč
112,00 Kč
101,82 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CH020
EAN kód:9788086722009
Nakladatel:Chronos
Autor:Lu
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Ludíková Věra: Pošli to dál - kniha vzkazů lidem i vesmíru
  Ludíková Věra: Pošli to dál - kniha vzkazů lidem i vesmíru
  nová - máme 1 ks
  112,00 Kč
  101,82 Kč bez DPH
 • ks
Bližší informace
"Aby se slova šířila jako kruhy na vodě, pošli je dál. Dobrá slova, taková,kterými předáváš světlo a naději. Šiř lásku a naději v podobě výtvarné, protože,jak říká čínské přísloví, jeden obraz je víc než tři tisíce slov. Pokud jsi skutečněprožil něco špatného, když jsi uspěl nad zlem a dokázal jsi odpustit, máš dokoncepovinnost rozdělit se o tuto zkušenost, povědět ji dalším a posílit je tak. Pomoz,prosím, malověrným, kteří se potápějí jako moucha ve lžíci vody a nejsou schopniuvidět svět nádherný, i tajemný Vesmír Bohem tvořený, nevidí otevřenou božínáruč, neznají Lásku směřující od Boha k nám. Jsou to zkoušky, kterými, když jezdoláš, duchovně rosteš, jako když se rodí krystal z roztoku až v okamžiku, kdy jenasycený. Pošli to dál. Pošli zprávu pravdivou, pošli ji rychle a pošli ji ve stručnépodobě, protože čas nabývá na rychlosti a zároveň se však zkracuje právě ten,jenž je nám dán pro změnu všeobecně uznávaných hodnot. Zvláště jsi-li poctěndarem slova, vládneš-li štětcem či dokonce poznal-li jsi Milost tvorby a předvídánízároveň, prosím, varuj ostatní! Povzbuzuj je! Pověz druhým o boží lásce a předávejji dál! Takové hlasy je jakoby málo slyšet, a dokonce se zdá, že zanikají v materiálníspolečnosti, která neví nic o nelpění."

Pozvání vyslyšeli a do tohoto vícejazyčného netradičního díla přispěli: PavelAmbros, Milan Balabán, Zdeněk Hajný, Zdeněk Mařatka, Miloslav Král, Jan Kristofori, Zdeněk Matějček, Věra Paloučková, Rudolf Skarnitzl, Josef Štěpán, MáriaB. Vörösmarty, Zdeněk Wagner a několik desítek autorů dalších, tuzemských icizozemských.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz