1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. kuchařky, čaje
 5. Lužná Dagmar: Nemoc není nepřítel aneb makrobiot. léčebný talíř

Lužná Dagmar: Nemoc není nepřítel aneb makrobiot. léčebný talíř

makrobiotika - jedna z cest, jak bojovat s nevyrovnaností všeho druhu - těla, mysli, zdraví; záludnosti přechodu na nové zvyky ( 303 str. S5) (vydání Anag 2006)

Je velmi důležité pochopit, že makrobiotika není jen dietou v moderním slovasmyslu, ale že pokud se rozhodneme pro makrobiotický způsob života, stane ... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
279,00 Kč
259,00 Kč
235,45 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AN042-P1zeS5-586
EAN kód:9788072633586
Nakladatel:Anag
Autor:Lu
Aura:5:5:5
Barva:ze
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Lužná Dagmar: Nemoc není nepřítel aneb makrobiot. léčebný talíř
  Lužná Dagmar: Nemoc není nepřítel aneb makrobiot. léčebný talíř
  není nová ani antikvární
  259,00 Kč
  235,45 Kč bez DPH
Bližší informace
Je velmi důležité pochopit, že makrobiotika není jen dietou v moderním slovasmyslu, ale že pokud se rozhodneme pro makrobiotický způsob života, stane senám životním stylem, který zahrnuje všechny stránky lidského života. Makrobiotická filozofie nabízí jednotící princip. Je zde kladen důraz nejen na stravu, ale téžna pohyb a psychiku. To vše jde ruku v ruce a není možné vytrhnout jednu část,nebo ji upřednostňovat na úkor druhé. Můžeme mít sebelepší stravu, ale pokudnecvičíme a správně nedýcháme, je to jen jedna třetina úspěchu. Tak jako kdyžcvičíme a pozitivně myslíme, musíme přidat ještě stravu, abychom dosáhli kýženého výsledku. Tato publikace se zabývá především stravou, ale je důležité vědět,že nejen strava, ale i psychika a pohyb léčí.

Pokud později takzvaně "zhřešíme", neměli bychom si to vyčítat, ale hledat,kde jsme udělali chybu. Pochopit, proč se to tak stalo, a vyvarovat se chyby příště.Většinou míváme pocit viny a častujeme se nepěknými výrazy. Tento pocit jedaleko horší než účinek samotné tzv. problematické potraviny. Tím jak se zlepšujenaše kondice, je těchto situací méně a my máme spíše pocit vítězství.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz