Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Madeira Marie: Patřit sám sobě

Madeira Marie: Patřit sám sobě

Pracovní text, ve kterém jednotlivá cvičení a meditace na sebe navazují a propojují se s energiemi daného období - od Popeleční středy po Velikonoce. ( 143 str. B5) (vydání Zlatý květ 2021)

PATŘIT SÁM SOBĚ je jemná cesta k osobnímu znovuspojení se sebou, se svou duší a rodnou zemí. Cesta znovuspojení s řádem ukrytým v tradici, s Univerzem... celý popis
Dostupnost
nová - máme 5 ks
Doporučená cena:
390 Kč
333 Kč
303 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:NP007---bíB5-189
EAN kód:9788090690189
Nakladatel:Zlatý květ
Autor:Ma
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

PATŘIT SÁM SOBĚ je jemná cesta k osobnímu znovuspojení se sebou, se svou duší a rodnou zemí. Cesta znovuspojení s řádem ukrytým v tradici, s Univerzem.

Pouze když budeme vědomí, celiství lidé, Řeka života nás s velkou láskou pustí do svého hlavního proudu. Anebo se stejnou velkou láskou nás tam nepustí. Naše tělo - Chrám naší duše - čeká, až tuto jeho výjimečnou rovinu objevíme, rozpoznáme a poté tam s láskou přivítáme svou duši. Marie Madeira


Co kniha přináší:

  • Objevování sebe sama, a to zábavným způsobem. Budete malovat, chodit do přírody, vnímat ji, poslouchat hudbu a objevíte mnoho souvislostí. Nechte se překvapit!
  • Prohloubení kontaktu s přírodou a se živly.
  • Laskavý řád a pravidelnost, které jsou obzvlášť v dnešní době velmi užitečné.
  • Bohatou paletu technik, díky níž si budete umět sami poradit s obtížnými situacemi.
  • Rozvinutí tvořivosti a napojení na sebe, na svůj vnitřní hlas.

Kniha je napsaná jako pracovní text. Je obohacena o hudbu Jana Buriana ml. (odkaz a heslo ke stažení ve formátu MP3 z internetu) a ilustrace, takže tvoří ucelený a vyvážený transformační program. Ve spojení s energií postního a velikonočního období nabízí možnost návratu k sobě, k přírodě a k tradicím naší krásné země.


Meditace s Andělem Lásky k Duchu srnky

Dopřejte si trochu jinak strávený večer.

Až bude večer klid, zapalte si svíčku. Vnímejte Anděla Lásky, jste v jeho poli. A udělejte rozhodnutí dát hodnotu sobě samým a své božské podstatě. Odpolední zastavení u stromu vás připravilo i na procítění této silné věty.

Pusťte si Hudbu 3 a nechte ji vstoupit do celého svého prostoru, vnějšího i vnitřního. Pozvěte také Anděla Strážného a řekněte nahlas: "Jsem připraven(a) podívat se na svůj strach z odhalení všeho, za co se stydím, a na strach z neznámé tmy ve mně."

Najednou pocítíte, že vás hudba doslova hladí. Vstupujete do své hlavy a odkrýváte všechny skryté myšlenky, představy a vše, za co se stydíte, vše, čeho se bojíte, aby se někdo o vás nedozvěděl (např. vaše děti). Zároveň ale někde hluboko chcete, aby se to o vás dozvěděli. Toto všechno jsou vaše vnitřní boje. Přichází nádherná srnka. Vidíte její krásné oči. Vidíte, jak její vyzařování je velice blízké frekvencím Lásky. Mnohem více než vaše vyzařování. Srnka k vám promlouvá: "Půjčím ti své oči, aby ses mohl(a) na sebe podívat mýma očima..." A vy najednou vidíte očima srnky. Vidíte sami sebe, své fyzické tělo. Vše, co na sobě nemáte rádi. Vidíte i své neschopnosti, i to, co promítáte do dalších lidí.

Vidíte i to, co na druhých nemáte rádi. Také svůj odpor pustit se všeho jen tak. Přicházejí lidé, se kterými jste ve vědomém či nevědomém sporu. Na vše si díváte očima srnky. Pomalu se vše rozpouští a prosvětluje. Srnka vás jemně vrací k sobě. Vše je rozpuštěno, zůstává to poslední, a to jste vy sami. Hledíte do očí srnky a ona do vašich. Zvíře ve vás je odhaleno. Je to hluboko ukrytý vztek? Sebenenávist? Tvrdost? To, pod čím klesáte, aniž jste o tom věděli? Pochybnosti? Může tam být cokoli. Jednotlivé vrstvy se rozpouštějí.

Poslední vrstva je strach z lásky a bolest z jejího nedostatku. A vše, co je s tím spojeno. Zároveň vnímáte i touhu po změně a strach to změnit. Vidíte i hru na změnu a na snahu, kterou hrajete pro okolí. Začínáte opakovat: "Přijímám léčivou pomoc. Přijímá léčivou pomoc..." Nechávám se odhalit Láskou a Světlem. Hudba hraje. Láska odhaluje lásku, vaši božskou podstatu. Již svýma očima hledíte do očí srnky a vidíte vlastní jemnost.

Poděkujte a poproste o spánek v náruči svého Anděla Strážného v poli Anděla Lásky.

Pohlaďte sami sebe. Udělali jste velký kus práce.

Tím, že se otevřeme pomoci Andělů, máme možnost nahlédnout, vyčistit a poléčit ty úrovně, kam bychom se jinak velmi těžko sami dostávali...

(str. 101)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz