1. Úvod
  2. Knihy
  3. nové
  4. esoterika ostatní
  5. Marek Vlastimil: Hudba jinak

Marek Vlastimil: Hudba jinak

léčivá síla hudby "new age" od tibetských mis přes didžeridu či peruánské píšťalky po indické mantry včetně ukázek na CD ( 178 str. V4) (vydání Eminent 2003)

Tato kniha nabízí nepřebernou řadu informací, ale i praktických rad a cvičení, proč a jak začít vnímat a provozovat hudbu jinak. Je pomyslně rozdělena... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
349,00 Kč
325,00 Kč
295,45 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:DU010
EAN kód:9788072811250
Nakladatel:Eminent
Autor:Ma
Aura:5:5:5
Barva:
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Tato kniha nabízí nepřebernou řadu informací, ale i praktických rad a cvičení, proč a jak začít vnímat a provozovat hudbu jinak. Je pomyslně rozdělena do tří částí. V první se dozvíte, proč se autor domnívá, že naše hudba nefunguje, ve druhé zjistíte, že objevit radost ze hry a hudby jinak a aktivně hrát a zpívat je nejen nutné, ale i docela snadné, a třetí napoví, že kromě toho, co vysílají všelijaká rádia, existuje i jiná hudba, která se dá a má poslouchat docela jinak.

Kniha nás tak provede světem tibetských mis, šengů, didžeridu, harmonického zpěvu, peruánských píšťalek, indických manter a jiné hudby new age. Zároveň je přiloženo CD se 70 minutami ukázek hudby takovéhoto typu.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz