1. Úvod
 2. Knihy
 3. nové
 4. novinky + nezařazené
 5. Mareš Antonín: Člověk na prahu zanikajícího a rodícího se času

Mareš Antonín: Člověk na prahu zanikajícího a rodícího se času

rozsáhlé úvahy z nadhledu o tom, jak by mohl vypadat soudobý svět, kdyby byl lépe spravován a nebyl deformován současným systémem vlád ( 168 str. B5) (vydání Antonín Mareš 2013)

... nyní se tedy podívejme také na to, jak dosáhnout toho, aby vědomí přešlo z jedné dimenze do druhé. Jek tedy může na příklad zvíře dosáhnout lidské... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
300,00 Kč
279,00 Kč
253,64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:AM018-H8moB5-
Nakladatel:Antonín Mareš
Autor:Ma
Aura:3:3:3
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
 • Bližší informace
 • Komentáře 0
 • Mareš Antonín: Člověk na prahu zanikajícího a rodícího se času
  Mareš Antonín: Člověk na prahu zanikajícího a rodícího se času
  není nová ani antikvární
  279,00 Kč
  253,64 Kč bez DPH
Bližší informace
... nyní se tedy podívejme také na to, jak dosáhnout toho, aby vědomí přešlo z jedné dimenze do druhé. Jek tedy může na příklad zvíře dosáhnout lidské dimenze nebo člověk čtvrté dimenze?

Mnozí se domnívají, že stačí nic nedělat a jen čekat až někdo sem na Zemi sešle to, že tu všichni budeme žít jako v ráji a zároveň, že budeme opatřeni veškerou moudrostí světa. Tato doslova pitomost není jen hloupostí, ale obrovským přečinem, tedy hříchem!

Proč? Člověk se má usilovat o pozvednutí sebe sama. Nicnedělání tak je v rozporu s tímto trendem a je navíc jen luciferským sněním. Klepejte a bude vám otevřeno - to je jedno z důležitých napomenutí v Bibli. Ten kdo nic nedělá a domnívá se, že je to tak dobře, spláče nad výdělkem.

Mnoho těchto lidí mě ubezpečovalo, že co nevidět sem sestoupí dokonce Pátá dimenze a bude tady jak v ráji. Že jde o totální pitomost, si vymluvit nenechali. Inu i dnes existují blouznivci neuvěřitelných rozměrů.

Když se tedy vrátíme k tomu, jak se dostat z nižšího do vyššího stavu vědomí, tak vidíme, že to nelze uskutečnit vnějším počinem. Nelze to udělat tak, že zvíře si stále znovu a znovu bude trénovat průchod kolem budov, že člověk si bude představovat, že Země se netočí kolem Slunce, nebo že není den a noc. To všechno jsou jen akce, které odvádí pozornost jinam. Vývoj vědomí přece nemůže spočívat na takových počinech...

(str. 31)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz