Únorová sleva 50 % na antikvariát je aktivní!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
31.01.2023
Ukázka textů k zamyšlení, které zájemcům rozesíláme e-mailem
Níže najdete po jednom ze zamyšlení, která budeme zájemcům rozesílat počínaje čtvrtkem 9. 2. 2023 - každý den po dobu 21 dnů. Vybrat si můžete ze 4 kn... číst celé
28.01.2023
Náš starý (hnědý) obchod sloužil 22 let - nyní jsme jej již museli vypnout
Po dvou letech souběžného provozu přišel čas náš starý (hnědý) obchod vypnout. Stalo se tak nakonec především z technických důvodů, protože vzhledem k... číst celé
19.01.2023
Vykuřovadla od Rymerů - kvalita, na kterou se můžete spolehnout
V dnešním článečku bychom se rádi zmínili o našem oblíbeném dodavateli, firmě Rymer, kterou již dlouhá léta vedou manželé Michael a Eva Rymerovi. Setk... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 23. 2. 2023. Uzávěrka objednávek 20. 2. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Mariáková Anna: Meditace

Mariáková Anna: Meditace

ptát se proč meditovat je podobné jako ptát se proč jíst nebo spát - meditace je totiž zdrojem důležité "energetické stravy" ( 96 str. B6) (vydání Onyx 2002)

Proč meditovat? Stejně tak se mohu ptát proč jíst nebo spát. Z čeho je vlastně člověk jako takový živ? Jednak ze stravy hmotné, která se přijímá formo... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) > 20 ks
Doporučená cena:
111 Kč
103 Kč
94 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:OX092-A5--B6-816
EAN kód:9788085228816
Nakladatel:Onyx
Autor:Ma
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Proč meditovat? Stejně tak se mohu ptát proč jíst nebo spát. Z čeho je vlastně člověk jako takový živ? Jednak ze stravy hmotné, která se přijímá formou kdo si co uvaří, to si také sní. Druhou složkou je pak strava energetická, které se říká různě, například živoucí energie, životodárná, dech života, prána, ki, čchi a má ještě mnoho jiných názvů. Člověk nemůže být živ ani bez jedné složky. Meditace se zabývá právě tou druhou, energetickou formou.

Meditační techniky vedou k vědomému přijímání prány, k odstraňování bloků, masáži orgánů, k léčení a obnovování zdraví, vyplavují stres a následky nervového vypětí. Někdy, když je koloběh energie blokovaný, může nastat nahromadění prány v mozku a pak mohou vzniknout zrakové nebo sluchové halucinace. Jakmile se ale bloky cvičením uvolní, energie začne dobře obíhat a tyto vedlejší účinky mizí, navozuje se uvolnění, klid a harmonie těla i ducha.

Tato kniha je výtečným průvodcem po světě meditace, který je schopen mnoho lidí inspirovat k pravidelnému meditování a postupnému dosahování hlubších stupňů mystické meditace.


Léčení pránou

Touto technikou si můžeme pomoci od různých bolestí, viróz, nastydnutí, je proti únavě a přepracovanosti a podobně. Můžeme ji také použít jako podpůrnou léčbu u různých chorob.

Než začnete s léčením vlastního těla a svých neduhů, je potřeba jako u každé meditace se nejprve uvolnit a požádat Prozřetelnost, aby nám pomohla s léčením, pokud je vyléčení její vůlí. Také požádejte svého duchovního průvodce a učitele, aby vám pomáhal s léčbou. Možná si budete myslet, že je to zbytečné, ale věřte, že není. Snažte se ale také pochopit příčinu nemoci!

Metoda první: Představujte si mléčně bílou energii, která vchází do medully oblongata, jež se nachází tam, kde se napojuje lebka na páteř, vzadu na hlavě. Je to jediné místo, kam lékař nedá pacientovi injekci, protože by jej usmrtil. Tuto bílou energii vedeme až k nemocnému orgánu. Představujeme si tento nemocný orgán a obalujeme jej touto energií, nebo jej touto energií plníme. Také si můžeme představovat, že tuto energii vdechujeme a rozvádíme k tomu orgánu. S každým nádechem přidáváme novou várku energie a děláme z ní takovou bakuli. Když je jí dostatečné množství (intuice vám řekne, kdy to stačí, možná uslyšíte i hlas, který řekne dost), řekněte si v duchu tato slova :

TATO ENERGIE LÉČÍ můj orgán ten a ten .... např. DO RÁNA (večera, urči hodinu, ne déle jak 24 hodin) A POTOM SE SAMA ROZPUSTÍ DO UNIVERZA.

Není vhodné s touto energií chodit po ulici či do zaměstnání. Proto raději uvádějte kratší termín. Pokud vás bolí v krku, můžete si představovat, že bacily seškrabujete jakousi škrabkou apod. Tuto metodu praktikujeme každý den až do úplného vyléčení. Pokud je silný zánět, může se používat k léčení energie ZELENÉ barvy.

(str. 79)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz