Červnové odpočítávání - výprodej knih za symbolické ceny od 30 Kč do 1 Kč - nabídka cca 800 knih!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
01.06.2023
Od 1. 6. 2023 jsme též Balíkovnou
S účinností od 1. 6. 2023 se naše prodejna stala Balíkovnou Partner, kde můžete v případě zájmu podávat i vyzvedávat zásilky. Balíčky k podání musí bý... číst celé
30.05.2023
Červnové odpočítávání 2023 - největší výběr je zpočátku
V pořadí druhé červnové odpočítávání začíná a my pro Vás máme připraveno opět cca 800 knih na letní čtení. Obzvlášť z počátku je výběr velmi velký a z... číst celé
25.05.2023
Z reakcí čtenářů na "Sedmidenní výzvy" - nepřipojíte se také?
Velmi nás těší pozitivní reakce na Sedmidenní výzvy, které spočívají v zamýšlení se nad rozesílanými úryvky z vybraných knih (každý den zasíláme jeden... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 6. 2023. Uzávěrka objednávek 5. 6. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Mariáková Anna: Meditace

Mariáková Anna: Meditace

ptát se proč meditovat je podobné jako ptát se proč jíst nebo spát - meditace je totiž zdrojem důležité "energetické stravy" ( 96 str. B6) (vydání Onyx 2002)

Proč meditovat? Stejně tak se mohu ptát proč jíst nebo spát. Z čeho je vlastně člověk jako takový živ? Jednak ze stravy hmotné, která se přijímá formo... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) > 20 ks
Doporučená cena:
111 Kč
103 Kč
94 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:OX092-A5--B6-816
EAN kód:9788085228816
Nakladatel:Onyx
Autor:Ma
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Proč meditovat? Stejně tak se mohu ptát proč jíst nebo spát. Z čeho je vlastně člověk jako takový živ? Jednak ze stravy hmotné, která se přijímá formou kdo si co uvaří, to si také sní. Druhou složkou je pak strava energetická, které se říká různě, například živoucí energie, životodárná, dech života, prána, ki, čchi a má ještě mnoho jiných názvů. Člověk nemůže být živ ani bez jedné složky. Meditace se zabývá právě tou druhou, energetickou formou.

Meditační techniky vedou k vědomému přijímání prány, k odstraňování bloků, masáži orgánů, k léčení a obnovování zdraví, vyplavují stres a následky nervového vypětí. Někdy, když je koloběh energie blokovaný, může nastat nahromadění prány v mozku a pak mohou vzniknout zrakové nebo sluchové halucinace. Jakmile se ale bloky cvičením uvolní, energie začne dobře obíhat a tyto vedlejší účinky mizí, navozuje se uvolnění, klid a harmonie těla i ducha.

Tato kniha je výtečným průvodcem po světě meditace, který je schopen mnoho lidí inspirovat k pravidelnému meditování a postupnému dosahování hlubších stupňů mystické meditace.


Léčení pránou

Touto technikou si můžeme pomoci od různých bolestí, viróz, nastydnutí, je proti únavě a přepracovanosti a podobně. Můžeme ji také použít jako podpůrnou léčbu u různých chorob.

Než začnete s léčením vlastního těla a svých neduhů, je potřeba jako u každé meditace se nejprve uvolnit a požádat Prozřetelnost, aby nám pomohla s léčením, pokud je vyléčení její vůlí. Také požádejte svého duchovního průvodce a učitele, aby vám pomáhal s léčbou. Možná si budete myslet, že je to zbytečné, ale věřte, že není. Snažte se ale také pochopit příčinu nemoci!

Metoda první: Představujte si mléčně bílou energii, která vchází do medully oblongata, jež se nachází tam, kde se napojuje lebka na páteř, vzadu na hlavě. Je to jediné místo, kam lékař nedá pacientovi injekci, protože by jej usmrtil. Tuto bílou energii vedeme až k nemocnému orgánu. Představujeme si tento nemocný orgán a obalujeme jej touto energií, nebo jej touto energií plníme. Také si můžeme představovat, že tuto energii vdechujeme a rozvádíme k tomu orgánu. S každým nádechem přidáváme novou várku energie a děláme z ní takovou bakuli. Když je jí dostatečné množství (intuice vám řekne, kdy to stačí, možná uslyšíte i hlas, který řekne dost), řekněte si v duchu tato slova :

TATO ENERGIE LÉČÍ můj orgán ten a ten .... např. DO RÁNA (večera, urči hodinu, ne déle jak 24 hodin) A POTOM SE SAMA ROZPUSTÍ DO UNIVERZA.

Není vhodné s touto energií chodit po ulici či do zaměstnání. Proto raději uvádějte kratší termín. Pokud vás bolí v krku, můžete si představovat, že bacily seškrabujete jakousi škrabkou apod. Tuto metodu praktikujeme každý den až do úplného vyléčení. Pokud je silný zánět, může se používat k léčení energie ZELENÉ barvy.

(str. 79)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz