Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
28.10.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - konec ve velkém stylu
Jen pro nadcházející pondělí, tedy 31. 10. 2022 se cena knih z odpočítávání sníží na magickou 1 korunu. V odpočítávání zbylo cca 12 krabic knih, přič... číst celé
18.10.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - v polovině
Ceny se přehouply pod 15 Kč za knihu a my přinášíme krátké video se stavem knih k 18. 10. 2022: (video na YouTube - 4 minuty) číst celé
15.09.2022
Říjnové odpočítávání 2022 - největší výběr je zpočátku
Blíží se další říjnové odpočítávání, ve kterém najdete téměř 300 knih vyřazených z antikvariátu a cca 1000 knih mimo náš obor, které střádáme ve sklep... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 8. 12. 2022. Uzávěrka objednávek 5. 12. 2022 v 10:00 hod. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Mercola Joseph: Pravda o COVIDU-19 - Odhalení Velkého resetu ...

Mercola Joseph: Pravda o COVIDU-19 - Odhalení Velkého resetu ...

  • Doporučujeme
  • Nejprodávanější

Odhalení Velkého resetu, lockdownů, vakcinačních pasů a nového normálu. Proč se musíme spojit v celosvětovém hnutí za zdraví a svobodu... ( 217 str. B5) (vydání Riva 2021)

Považování pozitivních výsledků chybných PCR testů za "případy" aktivní nákazy covidem-19 Zatímco z počátku byl hlavní taktikou pro šíření strachu poč... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 4 ks
430 Kč
391 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:RV053---črB5-213
EAN kód:9788090832213
Nakladatel:Riva
Autor:Me
Barva:čr
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Považování pozitivních výsledků chybných PCR testů za "případy" aktivní nákazy covidem-19

Zatímco z počátku byl hlavní taktikou pro šíření strachu počet úmrtí, rychle se to přesunulo k pochybnému tvrzení, že "roste počet případů" covidu-19, a to i mezi mládeží. Tyto zprávy nebo prohlášení o veřejném zdraví často provázejí zlověstné, vždy nahoru stoupající grafy s hrozivým varováním před "druhou nebo třetí vlnou" masových hospitalizací a úmrtí, které bezprostředně hrozí, pokud lidé nebudou sedět někde na zadku, poslouchat úřady a izolovat se stejně důkladně, jako tomu bylo v raných fázích pandemie.

Tyto příběhy takřka nikdy neprovází zmínka o tom, že se nyní testuje desetkrát víc lidí, než jich bylo testováno v raných fázích pandemie, nebo že existuje stále více důkazů o falešných pozitivitách, vyvolaných laboratorním nadměrným zvětšením toho, co jsou údajně virové vzorky nosních výtěrů nebo výtěrů z krku.

U těchto poplašných zpráv se často drobným písmem připouští, že zatímco počet skutečných úmrtí na covid-19 klesl, můžeme očekávat obrovský počet úmrtí, pokud lidé přestanou nosit roušky nebo obnoví zdání normálního života. Pozitivní zprávou z těchto děsivých článků je, že nebezpečí nákazy a smrti nakonec ustoupí, jakmile budou všichni naočkováni.

Musíme si však položit otázku: Co vlastně tito odborníci a sdělovací prostředky ve skutečnosti myslí rostoucím počtem "případů" covidu-19?

Myslí tím, že více lidí než kdy jindy vážně onemocní a umírá na covid-19? Pokud ano, proč tedy oficiální statistiky z CDC a dalších databází veřejného zdravotnictví ukazují klesající počty úmrtí na covid-19 v USA i ve světě, a to i když jsou případy chřipky a zápalu plic zavádějícím způsobem počítány jako případy covidu-19?


Veřejné zdraví ohrožují střety zájmů

Střet zájmů je dalším všudypřítomným problémem, který ohrožuje poctivost a platnost většiny studií. Zkoumání, která se zabývají rozšířeností vědeckých podvodů nebo jejich dopady, ukazují, že jde o rozšířený a vážný problém, a to do té míry, že v případě většiny "vědecky podloženého" lékařství se jedná o skutečnou frašku.

Opakovaně jsme stavěni před výsledky studií jasně poznamenaných oborovou zaujatostí. Například studie z roku 2014 financovaná Americkou nápojovou asociací údajně zjistila, že pijete-li dietní limonádu, zhubnete víc, než když limonádu vůbec nepijete: takové zjištění hrubě odporuje velkému množství výzkumů dokazujících, že umělá sladidla narušují váš metabolismus a vedou k většímu přírůstku hmotnosti než nápoje slazené cukrem.

Je znepokojivé, že střet zájmů se vyskytuje na všech úrovních, včetně našich nejprestižnějších veřejných zdravotnických organizací. Zatímco americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí dlouhodobě podporuje představu o své nezávislosti a tvrdí, že nepřijímá financování od zájmových skupin, ve skutečnosti se tato organizace sami činí zavázanou vůči velkým farmaceutickým korporacím tím, že prostřednictvím své vládou schválené nadace, CDC Foundation, přijímá miliony ve firemních darech, které po odečtení poplatků plynou do CDC...

(str. 120)

Testy vakcín proti covidu-19 byly podvodně zmanipulovány

Výrobci vakcín sice trvají na tom, že jakákoli vakcína, která se dostane na trh, projde přísným testováním, ale povaha protokolů užitých při pokusech jasně ukazuje, že se upustilo prakticky od veškerých pokusů zajistit bezpečnost pro lidské zdraví.

Vakcíny získaly vyhovující hodnocení, třebaže neměly žádnou účinnost pro zabránění nákaze. Zabránění nákaze ani nebylo kritériem pro úspěšnou vakcínu proti covidu-19. Jediným měřítkem úspěšnosti bylo snížení středně závažných až závažných příznaků covidu-19, a i tak bylo požadované snížení minimální. V článku v časopise Forbes ze září 2020 poukázal William Haseltine na sporné výsledky tohoto testování: "Všichni očekáváme, že účinná vakcína zabrání vážnému onemocnění, pokud dojde k nákaze. Tři z vakcinačních protokolů - od Moderny, Pfizeru a AstraZenecy - nepožadují, aby jejich vakcína zabránila závažnému onemocnění, ale pouze aby zabránila středně závažným příznakům, jimiž mohou být už pouhý kašel nebo bolest hlavy.

K získání "vyhovujícího" hodnocení v omezené předběžné analýze bylo potřeba, aby vakcína prokázala sedmdesátiprocentní účinnost. To však neznamená, že zabrání infekci u sedmi z deseti lidí. Jak vysvětluje Haseltine: "U společnosti Moderna bude počáteční předběžná analýza založena na výsledcích infekce pouhých 53 lidí. Závěry učiněné na základě předběžné analýzy závisí na rozdílu v počtu lidí s příznaky... ve skupině očkované oproti skupině neočkované. Mezí úspěchu u společnosti Moderna je, pokud se objeví příznaky u 13 nebo méně z těch 53 infikovaných ve srovnání se 40 nebo více lidmi v jejich kontrolní skupině."

Ostatní výrobnci vakcín založili své výsledky na podobně pojatém protokolu, kdy je viru vystaven jen omezený počet očkovaných účastníků, aby se zhodnotil rozsah jejich středně závažných až závažných příznaků covidu-19.

A jako by to samo nebylo dost překvapující, rovnají se minimální kvalifikační požadavky pro "případ covidu-19" jen jednomu pozitivnímu PCR testu a jednomu nebo dvěma mírným příznakům, jako jsou bolest hlavy, horečka, kašel nebo mírná nevolnost. V podstatě všechno, co dělají, je sledování, zda vakcíny proti covidu-19 minimalizují příznaky běžného nachlazení.

Zda nakonec zabrání hospitalizacím a úmrtím, to se nedá říci. Žádná ze studií ve skutečnosti nezahrnula jako měřítko úspěchu schopnost zabránit hospitalizaci nebo smrti. Studie společnosti Johnson & Johnson je jediná, která vyžaduje zahrnutí nejméně pěti případů covidu-19 se závažným průběhem do předběžné analýzy. Zdravý rozum říká, že pokud vakcíny nemohou zabránit infekci a přenosu, hospitalizaci nebo smrti či je alespoň omezit, pak nemohou epidemii ukončit...

(str. 144)


 

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz